Resume from May 7, 2024 PRO

Віктор

Дизайнер-графік

Employment:
Part-time.
Age:
24 years
City of residence:
Chernivtsi
Ready to work:
Remote

The job seeker has entered a phone number , email, address, Facebook, Instagram and LinkedIn.

Work experience

Графічний дизайнер

from 04.2023 to now (1 year 1 month)
iBlinkX LLC, Дубай (IT)

from 01.2023 to 12.2023 (11 months)
Kingsmen Agency, Дубай (Маркетинг, реклама, PR)

1. Створення рекламних креативів для найкращих нічних клубів, барів, ресторанів та закладів ОАЕ.
2. Створення айдентики та брендингу з нуля.

from 03.2021 to 12.2021 (9 months)
Lead Line IT, Черновцы (IT)

ОБОВ'ЯЗКИ:
- Редизайн і розробка креативів для соц. мереж.
- Створення анімації на основі статичних креативів.
- Створення брендбуків, POS-поліграфії, банерів, логотипів тощо.
- Верстка пакування під друк.

ДОСЯГНЕННЯ:
- Розробка і створення суббренду "Lead Marketing Agency" для компанії Lead Line IT.
- Створення з нуля візуальної складової для безлічі компаній: AF Trans, Kozak Bus, Soltys Dental Studio, LITS IT School, Liluck, тощо.
- Редизайн і створення з нуля пакування для української компанії "ФРУТІМ".

from 09.2019 to 06.2022 (2 years 9 months)
Big Burger / Paradizo / Di Bocca, Чернівці (Гостинично-ресторанный бизнес)

from 02.2018 to now (6 years 3 months)
Freelance, Вся Украина (Гостинично-ресторанный бизнес)

Education

ЧНУ

Математичний факультет, комп'ютерні науки, Чернівці
Higher, from 2017 to 2021 (4 years)

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe After Effects MS Office Користувач ПК Adobe XD Windows Linux Збірка ПК

Language proficiencies

  • English — fluent
  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent
  • Hebrew — average

References

  • Мартинюк Валерій Сергійович

    Мартинюк Валерій Сергійович

    Директор, Мережа ресторанів

    Contact details are hidden
  • Загарія Богдан Андрійович

    Загарія Богдан Андрійович

    PM/Заступник керівника відділу маркетингу, Lead Line IT

Additional information

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: