Resume from May 16, 2022 PRO

Татьяна

SMM-, контент-менеджер социальных сетей, копирайтер, журналист

Employment:
Part-time.
Age:
25 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and Instagram.

Work experience

Корреспондент

from 04.2021 to now (3 years 1 month)
Телеканал Интер, Киев (ЗМІ, медіа)

сюжети:

Контент-менеджер

from 11.2020 to 01.2021 (2 months)
Art News ua, Киев (Сучасне мистецтво)

Функціональні обов’язки:
ведення сторінки
написання постів для соціальної мережі інстаграм
пошук цікавого матеріалу
візуальне наповнення сторінки
комунікація з аудиторією

Приклад роботи за посиланням: [open contact info](look above in the "contact info" section)

Автор

from 03.2018 to 03.2019 (1 year)
Artslooker, Киев (Новинний портал)

написання статтей

from 01.2016 to now (8 years 4 months)
Tuzov Gallery, Киев (Сучасне мистецтво)

- написання постів для соціальної мережі інстаграм
- візуальне наповнення сторінки: створення фото- та відео- контенту
- проведення різноманітних інтерактивів у сторіс
- комунікація з аудиторією

Приклад роботи за посиланням:
[open contact info](look above in the "contact info" section)

Education

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут Журналістики, спеціальність – арт-медіа., Киев
Higher, from 2019 to 2020 (1 year 3 months)

Філософський факультет, спеціальність – культурологія, Киев
Higher, from 2015 to 2019 (4 years)

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — average
  • Russian — fluent

Additional information

з 0 запустила 5 сторінок у мережі Інстаграм.
Добре володію актуальними методами просування у Інстаграм. Обожнюю створювати фото- та відео- контент.

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: