Вадим

Старший смены, повар, 25 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
25 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email, address and Instagram.

Work experience

Chef de partie

from 09.2021 to 01.2022 (4 months)
sea chefs, Germany (Гостинично-ресторанный бизнес)

- personal cooking;
- food control and technical control of cooking by other chefs
- Conducting an inventory of products
- cleaning map control
-Maintaining the cleanliness of the entire kitchen

Повар холодного процесса

from 12.2019 to 01.2021 (1 year 1 month)
Queen, Київ (Гостинично-ресторанный бизнес)

Обязанности:
- личное приготовление еды;
- контроль соблюдения рецептуры и технический контроль приготовления
- проведение инвентаризации остатков продукции
- контроль карты уборки
-соблюдения чистоты всей кухни

Education

Киевский Университет Культуры

Готельно - ресторанный бизнес, Київ
Higher, from 2016 to 2020 (4 years 6 months)

Language proficiencies

English — average

Additional information

Июнь 2018 - Декабрь 2019
Ресторан: «НАМ» Sous Chef de Partie
- контроль соблюдения рецептуры и технический контроль приготовления других поваров

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: