Resume from February 14, 2023 PRO

Тимур

Офіціант, бариста, продавець-консультант, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
20 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a email.

Work experience

Офіціант-бариста

from 09.2022 to now (1 year 8 months)
Мастро, Київ (Готельно-ресторанний бізнес)

Обов'язки:
- Зустріти гостя, провести до столика та надати всі необхідні відповіді на запитання
- У моменти відсутності бармена міг зробити майже будь-яку каву
- Підтримка чистоти в залі
Досягнення:
- На цю посаду мене взяли без досвіду, а вже за місяць ставили одного в зміну: швидко вивчив як меню, так і стандарти обслуговування
- Навчився стресостійкості та стриманності
- Набув впевненості в собі та покращів комунікаційні навички
- Покращів свою розмовну Англійську: частими гостями в ресторані були іноземці

Education

Херсонский Национальный Технический Университет

Информационные технологии и дизайн; Инженерия программного обеспечения, Херсон
Higher, from 2021 to 2025 (4 years)

Студент 2 курса

ООШ 1-3 ступеней №50 им.Романа Набегова

Херсон
Secondary, from 2003 to 2021 (18 years)

Knowledge and skills

MS Word MS PowerPoint

Language proficiencies

  • English — average
  • Russian — fluent
  • Ukrainian — fluent

Additional information

Посилання на мій телеграм

та мій нікнейм
@Vedmak22