Resume from March 28, 2024 PRO

Пауліна

Продавець, офіціант

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
21 years
City:
Zbarazh

Contact information

The job seeker has entered a email and Instagram.

Work experience

Кухар

from 06.2021 to 01.2022 (7 months)
Буха-Rest Pub, Збараж (Готельно-ресторанний бізнес)

Обов'язки: Готувати всі види піци, які є в меню. Готувати різні страви (борщ, суп, салати, удон, бургери, картопля по-селянськи, пельмені, вареники і т.д.). Прибирати робоче місце, в кінці кожного робочого дня.

Досягнення: Навчилась готувати різні страви. Співпрацювала з колективом. Пунктуальність була обов'язкова, тому приходила на роботу завчасно. Не пропускала роботу, без попередження начальства.

Education

Secondary

Knowledge and skills

Здатність до навчання Комунікабельність Зосередженість Любов до роботи Бажання вдосконалюватись

Language proficiencies

Polish — average