Resume from May 4, 2024 PRO

Ксения

Менеджер з продажу, 40 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
39 years
City of residence:
Irpin
Ready to work:
Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Менеджер з продажу

from 04.2021 to 02.2022 (10 months)
ТЦ Домосфера, Київ (Роздрібна торгівля)

Посада: Менеджер з продажу меблів(вуличні меблі, літні кухні, лаунж зони,пергольні системи, столи)
Обов'язки: робота з преміальною лінійкою меблів, складання комерційних пропозицій, клієнтський менеджмент, презентація товару, підбір товару, підтримка клієнтів.

Администратор

from 01.2021 to 04.2021 (3 months)
Beauty Stars, Ірпінь (Краса, фітнес, спорт)

Адміністратор салони краси

Консультант

from 06.2019 to 04.2020 (10 months)
Магазин Оптики, Ірпінь (Роздрібна торгівля)

from 06.2016 to 04.2018 (1 year 10 months)
Jo Malone, Київ (Роздрібна торгівля)

ТОВ «Дніпро-ВІТ» продаж люксових брендів ТМ Chanel, Dior, Guerlain , Jo Malone, Kilian, Etro та ін.

Консультант

from 05.2009 to 10.2012 (3 years 5 months)
Bonjour, Київ (Роздрібна торгівля)

Менеджер

from 06.2007 to 06.2008 (1 year)
Весна Принт, Дніпро (Маркетинг, реклама, PR)

Education

Український Державний Хіміко-Технологічний Університет

Охорона Навколишнього середовища, Дніпро
Higher, from 2002 to 2007 (5 years)

Knowledge and skills

Комунікабельність