Resume from March 21, 2023 PRO

Мария

Junior JavaScript/PHP Developer

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
22 years
City:
Zaporizhzhia

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Інженер-програміст

from 11.2021 to now (2 years 6 months)
Запорізький національний університет, Запоріжжя (Освіта, наука)

Обов'язки:
- ведення бази даних співробітників;
- вибірка необхідної статистичної інформації;
- написання програм для автоматизації основних процесів діяльності.

Education

Запорізький національний університет

Математичний факультет, Інженерія програмного забезпечення, Запоріжжя
Unfinished higher, from 2019 to 2023 (4 years)

Additional education and certificates

Курс "Основи тестування ПЗ" навчально-консультаційного центру QATestLab

2021, 1 місяць

Language proficiencies

English — above average

Additional information

Професійні навички:
- Знання HTML, CSS
- Досвід роботи з JavaScript фреймворками React та NodeJS
- Знання PHP Laravel на базовому рівні
- Знання С++/С#
- Розуміння ООП
- Досвід роботи з MySQL, MSAccess, MongoDB, CouchDB
- Досвід роботи з Docker, Kubernetes

Особисті якості:
- Витриманість
- Пунктуальність
- Відповідальність
- Стресостійкість
- Комунікабельність

Додаткова інформація:
- Профіль на Github: https://github.com/XioRi007
- Проект на React та NodeJS: https://github.com/XioRi007/VSTUP
- Проект на React, NodeJS та AWS SQS: https://github.com/XioRi007/OrderProcessingSystem
- Дипломна робота на тему "Розробка парсера вебсторінок" (в процесі):

Similar candidates

Junior Javascript developer

Junior Developer Javascript

Junior Full Stack Developer (React, JavaScript, HTML)
15000 UAH, Zaporizhzhia, Remote

Junior JavaScript developer
20000 UAH, Zaporizhzhia, Remote

Trainee/Junior JavaScript Developer (React, Node)
Zaporizhzhia, Remote

Junior Unity Developer

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: