Resume from December 27, 2021 File

Яна

Бухгалтер

Age:
31 years
City:
Kozelets

Contact information

The job seeker has entered a phone number.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Резюме
Особисті дані

Ім'я Яна Вовнянко
Адреса провулок Сєдова 2а, 17000 Козелец
Номер телефону [open contact info](look above in the "contact info" section)
Email [open contact info](look above in the "contact info" section)
Дата народження 03-05-1993
Місце народження Козелець
Стать Жіноча
Сімейний стан Одружена

Профіль

Мої якості:пунктуальність, впевненість, уважність,уміння слухати і навчатись новому

Освіта і кваліфікації

вер 2011 - бер 2016 Бакалавр
Університет Сучасних Знань, Київ

Досвід роботи

лип 2013 - сер 2016 Бухгалтер по заробітній платі
Козелецька ЦРЛ, Козелец
Вільно володію ПК, програмами : медок,парус,іс‑про,клієнт банк

бер 2017 - чер 2018 Економіст
ФОП Книш О.М, Козелец
Обов'язки:облік інвентаризація продукції на складі,нарахування заробітної
плати,розрахунки по арендній платі.

Інтереси

Фотографія,пізнати щось нове