Resume from April 26, 2024 PRO

Руслана

SMM-менеджер

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
23 years
City of residence:
Odesa
Ready to work:
Odesa, Remote

The job seeker has entered a phone number , email, Facebook and Instagram.

Work experience

from 08.2023 to now (9 months)
Paws’n’Board, Варшава (Готельно-ресторанний бізнес)

Це готель для тварин у Варшаві, аккаунт ведеться англійською мовою.

from 03.2023 to 07.2023 (4 months)
Ncase, Одеса (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

from 09.2022 to 04.2023 (7 months)
ГО «Парк Культури», Одеса (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

Копірайтер

from 01.2022 to 05.2022 (4 months)
Інтернет-магазин жіночого одягу, Одеса (Роздрібна торгівля)

from 01.2022 to 05.2023 (1 year 4 months)
US Polo Asnn., Дистанційно (Роздрібна торгівля)

U.S Polo Assn.

Smm-менеджер

from 06.2021 to 03.2022 (9 months)
Акаунт продажу ( пастила, фріпси), Одеса (Роздрібна торгівля)

from 01.2021 to 07.2021 (6 months)
Одеський Український Театр, Одеса (театральні постановки)

Це була практика від університету, яка вказана для досвіду.

from 02.2018 to 10.2019 (1 year 8 months)
Одеська Кіностудія (Продюсерський Центр), Одеса (навчання акторському мистецтву, вокалу, відеомонтажу)

Адміністратор

Викладач вокалу

Education

Національний Університет "Одеська Юридична Академія"

Факультет журналістики (061), Одеса
Higher, from 2019 to 2023 (4 years)

ОТХК

Сценічне мистецтво (026), Одеса
Specialized secondary, from 2017 to 2019 (2 years)

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Canva InShot Копірайтинг Figma Таргетинг Facebook Ad Adobe Lightroom Facebook Ads Manager Контент-план Reels Stories Організованість

Language proficiencies

  • English — average
  • Ukrainian — fluent
  • French — beginner

Additional information

Мій телеграм: @ruuuuuuuusya
•Комунікабельність;
•Добре поставлена ​​мова;
•Відповідно підходжу до виконання завдань;
•Виконую поставлені завдання у строк;
•Займаюсь музикой;
•Швидко навчаюсь;
•Люблю вивчати щось нове;
•Захоплююсь літературою.