Resume from February 5, 2024 File

Михайло

Веб-дизайнер, розробник сайтів, PPC-менеджер

Age:
25 years
City of residence:
Lutsk
Ready to work:
Dnipro, Kharkiv, Kyiv, Lutsk, Lviv, Odesa, Rivne, Ternopil, Vinnytsia, Zaporizhzhia

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Михайло Мартинюк

Вул. Ярощука, б. 23, кв. 9
Місто. Луцьк , Україна,
[open contact info](look above in the "contact info" section)
[open contact info](look above in the "contact info" section)

Посилання на мій сайт: http://academy-of-marketing.tilda.ws/
Досвід роботи
Компания Пром.юа, Луцьк – Менеджер з продажу
Обов’язки
Продаж тарифів пром.юа, пошук нових продавців
Компания DMС, Луцьк– PPC Менеджер
обов’язки
Запуск рекламних компаній в Google ADS та Ads Manager
Компания “Академія маркетингу” Власний проект, Луцьк–
Обов’язки
Дизайн сайтів, створеня сайтів під ключ, Запуск рекламних компаній в Google ADS та Ads Manager. SMM веденя акаунтів у соц.мережах
Уміня працювати в таких програмах, як:

·0 Googl ads
·1 Ads Manager
·2 Photoshop
·3 Canva
·4 Tilda
·5 Opencart
·6 Wordpress
·7 Figma
Мови:
Українська ( вільно )
Російська ( Вільно)
Польська (розмовна )
Англійська ( основи )

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: