Resume from May 21, 2024 PRO

Вікторія

Журналіст, 25 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
21 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Kyiv, Remote

The job seeker has entered a phone number , email and Instagram.

Work experience

Редактор міжнародних новин

from 01.2024 to now (5 months)
ТРК Київ, Київ (ЗМІ, медіа)

Журналіст

from 10.2022 to 10.2023 (1 year)
News Europe24, Київ (ЗМІ, медіа)

Робота на стрічці новин (англійською), пошук актуальних тем, рерайт, редагування, робота з соціальними мережами, обробка даних та SEO

Журналіст (стажування)

from 01.2022 to 03.2022 (2 months)
Суспільне.Новини, Київ (ЗМІ, медіа)

Обов'язки: моніторинг сайтів інформ.агенств, пошук новин та тем для сюжетів, написання та монтаж матеріалів для ефіру.

Редактор (стажування)

from 10.2021 to 01.2022 (3 months)
Сайт Факти ICTV, Київ (ЗМІ, медіа)

Обов'язки: пошук тем, комунікація з експертами, інтерв'ювання, написання статей для сайту, робота з WordPress, редагування та розміщення матеріалів на сайті.

Education

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут журналістики, Київ
Higher, from 2020 to 2024 (4 years)

Additional education and certificates

SMM для журналіста

2022, 3 місяці

Knowledge and skills

Adobe Photoshop MS Office Adobe InDesign Adobe Premiere Pro Adobe Illustrator WordPress Adobe INews Avid Media Composer Грамотна усна та письмова мова Інтервʼювання Розробка сайтів Stratus Octopus

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — advanced
  • Polish — average
  • German — beginner

Additional information

Tg: @ivbeatle