Resume from March 4, 2022 File

Андрій

Зубний технік

Age:
20 years
City of residence:
Dnipro
Ready to work:
Chernihiv, Chernivtsi, Dnipro, Kharkiv, Kropyvnytskyi, Kyiv, Lviv, Odesa, Other countries, Zaporizhzhia

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Тимошенко Андрій Павлович
Телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section)
E-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Сайт: Мій сайт
Дата народження: 20 жовтня 2003

•Працюю по внутрішньоротовим сканам або по будь-яким іншим сканам.

•Узгоджую моделювання конструкції з людиною яка відповідає за цю роботу.

•Після узгодження відправляю STL файли готового проекта замовнику.

Досвід роботи

Грудень 2019 – зараз
Компанія “GTLab”

Посада:
Зубний технік CAD/CAM технологій
Обов’язки:

1) Моделювання у програмі ExoCad:
титанових балок,
каркасів для нанесення кераміки,
абатментів,
коронок,
індивідуальних ложок,
каркасів під вініри,
вініри.

2) Позиціонування імплантатів у програмі BlueSkyBio.

3) Створення хірургічних шаблонів (BlueSkyBio).

Якщо цікаві мої роботи можу додатково в особисті повідомлення скинути фото та відео.

Освіта
2018 – 2021
Київський Міський Медичний Коледж (КММК)

Спеціальність:

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: