Resume from January 13, 2024

Василь

Збірник меблів, сборщик мебели, 30 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
36 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Збірник меблів

from 10.2022 to now (1 year 6 months)
Фоп, Київ (Будівельна промисловість, деревообробка)

Працював з декількома Фоп по виробництву меблів
Обов'язки: заміри, збірка, установка меблів. Також різні види врізок під техніку та швидке рішення іхніх пройобів.
Працюю у сфері меблів давно, тож зберу любі меблі за короткий час.

Сборщик

from 06.2020 to 06.2022 (2 years)
Шуруп, Киев (Рабочие специальности, производство)

Сборщик , замерщик

from 06.2018 to 03.2021 (2 years 9 months)
Атмо, Киев (Рабочие специальности, производство)

Сборщик мебели

from 04.2010 to 06.2018 (8 years 2 months)
Классик декор

Additional information

Не пью, пунктуальный
Весь инструмент при себе.
Есть авто свое