Resume from August 2, 2022 File

Анастасія

Менеджер по поиску товаров, Researcher (Amazon, eBay)

Age:
22 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a email and Instagram.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

DOŚWIADCZENIE

OPERATOR TERMINALU OBSŁUGI
PASZPORTOWEJ 11/2018 - 03/2022
Przedsiębiorstwo Państwowe
„Dokument” - Kijów
praca z terminalem, pomogła klientom zapłacić za usługi
paszportowe

LIDER, ANIMATOR
Anastasiia
SV GROUP- Kijów 07/2021 - 08/2021
Ganicheva Do obowiązków należało zabawianie dzieci, organizowanie
kółek, śledzenie drużyny (dzieci w wieku 6-8 lat),
organizowanie różnych imprez

KELNERKA
Koszarowa 9a, Bydgoszcz
85-324 IKURA - Kijów 09/2019 - 11/2019

Mam doświadczenie jako kelnerka w kijowskiej
[open contact info](look above in the "contact info" section) restauracji.Do moich obowiązków należało przyjmowanie
zamówień, wyjmowanie jedzenia, utrzymywanie stołów w
[open contact info](look above in the "contact info" section) czystości.

WYKSZTAŁCENIE
O MNIE
Licencjat nauk 09/2020 - obecnie
Jestem studentką i szukam możliwości
humanistycznych
rozwoju w turystyce i hotelarstwie. Wyróżnia
mnie odpowiedzialność, skrupulatność i Wyższej Szkoły Gospodarki - Bydgoszcz,
komunikatywność. Potrafię komunikować się z kierunek turystyka
klientami, pomagać w dokonywaniu wyborów,
sprzedawać, wykonywać wszystkie
Szkola pomaturalna —
09/2018 - 10/2022
przydzielone mi zadania i mam szeroką nauki humanistyczne:
wiedzę z w turystyce i hotelarstwie, dlatego Turystyka
wierzę, że sprawdzę się jako kelner,
pokojówka, kierownik w Państwa firmie.
Kijowska Wyższa Szkoła Turystyki i
MOJE CECHY Hotelarstwa - Kijów

Dyspozycyjność i zaangażowanie
JĘZYKI
Polski -B1
Angielski-B1
Pracowita,Odpowiedzialna
Ukraiński-C2
Rosyjski-C2
Komunikatywność i praca zespołowa
UMIEJĘTNOŚCI
Znajomość standardów obsługi klientów
Znajomość programów:
Skrupulatność i dokładność Excel, Word, PowerPoint
Amadeus, Galileo