Resume from May 23, 2024

Pavlo

3D artist

Employment:
Full-time.
Age:
30 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Kyiv, Remote

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Work experience

AI Artist/ 3D Generalist/ Technical Unity Artist

from 08.2023 to 03.2024 (7 months)
IndiCompany/Freelance, Інші країни (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Обов'язки:
- Створення AI відео та зображень по тз використовуючи ComfyUI, Midjourney, StableDiffusion
- Створення 3D контенту від концепту до інтеграції в unity з анімаціями(це були як персонажі, так і об'єкти оточення. Анімації були як створені з нуля, так і AI захоплення з відео та ретаргет)
- Створення рівнів для ігор в Unity, створення шейдерів, оптимізація та геймдізайн. Пропрацювання пайплайну для більш швидкого створення рівнів

Art director/ 3d lead

from 04.2023 to 07.2023 (3 months)
GGG, Інші країни (IT)

Артдиректінг двох ігор (гібрідний шутер Infantry Attack та казуальна Hole.oi), лідінг 3д командою, створення моделей та анімацій

Senior 3D Artist

from 05.2022 to 11.2022 (6 months)
Ewin, Львів (IT)

- Створення nft анімацій (при розробці використовував кісткову анімацію, VFX симуляцію, рілтайм та рейтрейс рендер)

from 05.2020 to 02.2022 (1 year 9 months)
Melsoft, Вся Україна (Mobile Games)

Lead 3D Artist

from 09.2019 to 05.2020 (8 months)
Asterman, Вся Україна (Games)

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Blender Adobe Illustrator Adobe After Effects Моделювання Adobe Substance 3D Painter ZBrush Текстурування UV-перетворення Візуалізація Marmoset Toolbag Autodesk Maya V-Ray Marvelous Designer Концепт-арт RizomUV Mari GitHub Asana Stable Diffusion Midjourney ComfyUI Wrap4D Rokoko Ініціативність Креативність Робота в команді Управління командою