Resume from April 29, 2024

Іванна

Офіс-менеджер, 30 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
22 years
City of residence:
Pustomyty
Ready to work:
Lviv, Pustomyty

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Education

Університет Івана Франка

Фінанси, Львів
Higher, from 2019 to 2023 (4 years)

МЦПТОХМД

Кухар, Львів
Specialized secondary, from 2017 to 2020 (3 years)

Additional education and certificates

Курси «брови»

2019

Knowledge and skills

Водіння авто Цілеспрямованість Здатність до навчання Комунікабельність Poster Приготування холодних страв Дисциплінованість Приготування страв Готування фаст-фуду Пакування готової продукції Складання технологічних карт Старанність

Additional information

Досвід роботи в сфері громадського харчування !

В мої обовʼязки входило: замовлення товару та прийом ,стажування людей ,допомога в складанні меню та проробках ,складання графіку ,проведення інвентаризацій .

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: