Resume from February 12, 2024 PRO

Володимир

Junior Java Developer, 19 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
21 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Cherkasy, Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Work experience

Back-end developer

from 06.2023 to now (11 months)
Freelance, Черкаси (IT)

Робота в командах над різноманітними проектами, в яких виковував наступні завдання:
- Розробка баз даних;
- Утворення зв'язків між моделями та таблицями;
- Розробка та реалізація серверної та бізнес-логіки;
- Розробка інтерфейсів для взаємодії з фронтендом;
- Розробка та виконання тестів для перевірки правильності та ефективності коду;
- Допомога іншим розробникам в інших аспектах проекту;
- Використання систем керування версіями (GitHub/GitLab);
- Розгортання та управління Docker-контейнерами.

Education

Черкаський Державний Технологічний Університет

Факультет Інформайних Технологій та Інформаційних Систем, 122-Комп'ютерні Науки, Черкаси
Higher, from 2020 to 2024 (4 years)

ДПТНЗ "Київське вище професійне училище машинобудування та комп'ютерно-інтегрованих технологій"

Оператор комп'ютерного набору, Київ
Specialized secondary, from 2017 to 2020 (3 years)

Additional education and certificates

Cisco Networking Academy - IT Essentials

2020, 6 місяців
Certificate

Cisco Networking Academy - CCNAv7: Introduction to Networks

Certificate

VMware IT Academy - Cloud and Virtualization Concepts

2022, 6 місяців

Cisco Networking Academy - Технології захисту інформації та безпека програмного забезпечення

2023, 6 місяців
Certificate

Knowledge and skills

Java HTML Spring Framework Git CSS MySQL SQL PostgreSQL Python Database Docker Apache Kafka Hibernate Java Core Spring Boot Apache Maven IntelliJ IDEA JDBC Gradle GRPC RPC AOP OOP

Language proficiencies

  • English — above average
  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

My pet-projects:

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: