Resume from February 8, 2024

Ірина

SMM-менеджер

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
17 years
City of residence:
Ivano-Frankivsk
Ready to work:
Remote

The job seeker has entered a phone number , email and Instagram.

Work experience

from 10.2022 to now (1 year 8 months)
інстаграм сторінки, Вся Україна (Краса, фітнес, спорт)

Обов'язки: розбір профілю, контент-план, ведення сторінки (пости, сторіс), проведення конкурсів, спілкування з аудиторією
Досягнення: збільшення заявок на продажі, + 2928% облікових записів, що взаємодіяли за 1 місяць

+ досвід у сфері: кафе/кав'рня

Education

Ліцей №1

Івано-Франківськ
Secondary, from 2013 to 2024 (11 years)

Additional education and certificates

курс @_kleeia; (vip)

2022, 2 місяці

Knowledge and skills

Canva Уміння аналізувати Креативність Адаптивність Онлайн-викладання Google Meet Проведення індивідуальних занять Комунікабельність Впевненість Quizlet Бажання вчитися і розвиватися Робота із запереченнями Активний продаж Google Ads

Language proficiencies

English — above average

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: