Resume from February 9, 2024 PRO

Владiслава

Junior SEO Specialist

Employment:
Full-time.
Age:
31 years
City of residence:
Odesa
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Work experience

from 02.2022 to 04.2023 (1 year 2 months)
Bon Solutions, Одеса (Маркетинг, реклама, PR)

Обов'язки:

On-page optimization. (Управління та публікація контенту для 3 веб-сайтів)
Робота з CMS: WordPress (розміщення контенту, редагування та стилізація статей).
Використання плагіна Yoast SEO.
Додавання H1.
Оптимізація текстів та контенту відповідно до вимог пошукової системи Google.
Створення та заповнення тегів, таких як: Title, Description, H1-H3
Оптимізація зображень.
Додавання внутрішніх і зовнішніх посилань.
Робота з інструментами для аналізу пошукового попиту (Keyword Planner - середньомісячні пошукові запити, GEO).
Написання технічного завдання для копірайтера.
Робота з таблицями Google.
Робота з Google Search Console. Перевірка та налаштування індексації сайтів.
Робота з дизайнером, постановка завдань, додавання посилань.
Робота з платформою Monday та відстеження завдань

Education

ОНПУ

Гуманiтарний, Одеса
Higher, from 2010 to 2015 (5 years)

Одеський Національний Політичний Університет,
Гуманітарний факультет,
Кафедра документознавства та інформаційної діяльності.

Additional education and certificates

Computer school "Hillel" course Front End Basic, Odessa

3 місяці

Knowledge and skills

Google Search Console Monday SEMrush Google Keyword Planner WordPress Link building HTML CSS Ahrefs Screaming Frog SEO Spider Serpstat Користувач ChatGPT Google Trends

Language proficiencies

  • English — average
  • German — beginner
  • Ukrainian — above average
  • Russian — fluent

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: