Resume from May 19, 2024 PRO

Денис

Технолог харчової промисловості

Employment:
Full-time.
Age:
22 years
City of residence:
Kremenchuk
Ready to work:
Kremenchuk, Poltava

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Майстер цеху

from 07.2023 to now (11 months)
Глобино, ГК, Глобине (Харчова промисловість)

Розподіл завдань та управління робочим персоналом. Контроль сировини, пакувальних матеріалів, технології виробництва. Контроль виконання внутрішніх норм та правил. Постійне вдосконалення робочого процесу. Співпраця з іншими майстрами по цеху, та з представниками інших цехів.

Агроном

from 03.2020 to now (4 years 3 months)
ФГ Фермер, Горби (Сільське господарство, агробізнес)

Працював неофіційно, в господарстві батьків. Маю невеликий досвід в керуванні людьми (до 5). Контролював дотримання трудової дисципліни.
Організовував роботу. Слідкував за правильним доглядом за технічними засобами.
Виконував обов'язки агронома та тракториста.

Education

ПДАУ

204 ТВППТ, ТВППТ, Полтава
Higher, from 2023 to 2025 (2 years)

ПДАУ

Unfinished higher, from 2020 to 2023 (3 years)

АЕК ПДАУ

201 Агрономія, агроном, Полтава
Specialized secondary, from 2016 to 2020 (4 years)

Knowledge and skills

Водійські права кат. B та С Впевнене користування ПК Без шкідливих звичок

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — above average
  • English — beginner

Additional information

Цілеспрямований, молодий хлопець з бажанням навчитись чомусь новому та цікавому.