Resume from January 4, 2024 File

Марія

SMM-менеджер, таргетолог

Age:
19 years
City of residence:
Kharkiv
Ready to work:
Dnipro, Ivano-Frankivsk, Kharkiv, Kyiv, Lviv

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and Instagram.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

КОНОНОВА
МАРІЯ
SMM/ТАРГЕТОЛОГ

Про себе
Я - СТАНУ ВАШИМ ОСОБИСТИМ ПОМІЧНИКОМ ТА
РАЗОМ МИ ДОСЯГНЕМО УСПІХУ В ВАШІЙ СФЕРІ. МОЯ
МЕТА - ДОПОМОГАТИ ВАМ ТА ДОСЯГТИ ПРОГРЕСУ.
КРІМ ТАРГЕТИНГУ ТА SMM ВМІЮ СТВОРЮВАТИ ЦІКАВІ
ТА ОРИГІНАЛЬНІ КРЕАТИВИ, ТАКОЖ ПИСАТИ ТЕКСТ
ПІД РЕКЛАМОЮ. ТОМУ ЗАВДЯКИ МОЄЇ
КРЕАТИВНОСТІ ТА МОГО АНАЛІТИЧНОГО РОЗУМУ, І
НАДЗВИЧАЙНОЇ ЗДАТНОСТІ ЗОРІЄНТУВАТИСЯ В
СКЛАДНИХ ЗАВДАННЯХ, Я ДОПОМОЖУ ВАМ ВИЯВИТИ
ПОТЕНЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ ТА РОЗКРУТИТИ
КОМПАНІЮ.
Освіта
Контакти
[open contact info](look above in the "contact info" section)
2023р

Instagram - @kononova17_
Курс з таргетингу в академії
Promodo

[open contact info](look above in the "contact info" section)

НАВИЧКИ
SMM
ТАРГЕТ
КРЕАТИВИ НА
РЕКЛАМУ
ВМІЮ ОРГАНІЗОВУВАТИ
РОБОТУ В КОМАНДІ

Досвід
EXPERIENCED JUNIOR

ОХОПЛЕННЯ
CONTENT CREATOR БЮДЖЕТ. - 150ГРН
CPC - 5,77
ПРАЦЮЮ В АГЕНСТВІ SMM СПЕЦІАЛІСТОМ
КЛІКИ - 35
ТЕСТОВИЙ ЗАПУСК КАМПАНІЇ, РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 2 ДНІ ПОКАЗИ - 28573
КАМПАНІЯ ЗАПУСКАЛАСЬ НА ПЛАТФОРМУ INSTAGRAM CTR - 0,09%

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: