Resume from May 17, 2024 File

Богдан

SMM-менеджер

Age:
18 years
City of residence:
Zhmerynka
Ready to work:
Remote, Vinnytsia

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Резюме

ОСОБИСТІ ДАНІ
Ім'я Богдан Федорко

Адреса Вул. Одеська 89/2, 23100 Жмеринка

Номер телефону [open contact info](look above in the "contact info" section)

Email [open contact info](look above in the "contact info" section)

Дата народження 28-06-2005

Стать Чоловіча

Сімейний стан Не одружений

ПРОФІЛЬ

З початку повномасштабного вторгнення. Я почав цікавитись маркетингом та прослухав курс від Genius Space "
Основи інтернет маркетингу". Також згодом прйшов курси від тієїж самої онлайн школи вже в SMM напрямку. Також
проходив різні марафони та активно читаю книги про маркетинг. Та хочу розвиватись у цій сфері.

ДОСВІД РОБОТИ
бер 2023 - чер 2023 SMM-менеджер
Монастир, Вінниця
Я вів Viber групу та Facebook акаунт.
В мої обовʼязки входило: публікування розкладу богослужінь, висвітлювати всі події та
знімати контент.

ОСВІТА І КВАЛІФІКАЦІЇ
вер 2012 - чер 2023 Повна середня освіта
ЛІцей 5, Жмеринка

вер 2011 - чер 2021 Початкова музична освіта (клас скрипки)
Дитяча Музична Школа м.Жмеринка, Жмеринка
Перемагав на всеукраїнських конкурсах. Закінчив з відзнакою.

ІНТЕРЕСИ

Гра на скрипці, Спів, Фотографія, Створення естетичних відео,