Resume from April 22, 2024 File

Yehor

Front-end програміст | Manual QA Engineer

Age:
19 years
City of residence:
Poltava
Ready to work:
Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

ЄГОР ГУБЕНКО Україна, Київ 
[open contact info](look above in the "contact info" section)
FRONT­END DEVELOPER | MAUNAL QA [open contact info](look above in the "contact info" section)

GitHub 

Я студент КПІ, ФІОТ, закінчив курси Front­end Development від CyberBionic Systematics, маю 7 місяців комерційного
досвіду. Паралельно розробці працював Manual QA інженером. Прагну покращувати свої знання та здобувати нові.

ХАРД СКІЛИ ДОСВІД РОБОТИ

Мови програмування: JavaScript Trainee Front​End Developer
Технології та фреймворки: React CyberBionic Development
HTML5&CSS3 02.2023 ­ 08.2023 (6 мiсяцiв)
Git
Обов'язки:
Figma
Робота над web­застосунком для навчання ITVDN та
SCSS
сайтом CyberBionic Systematics, використовуючи
такі технології, як HTML5/CSS3, SCSS, JavaScript,
IНОЗЕМНА МОВА Git.

Англійська ­ Upper­Intermediate
Manual QA Engineer
ОСВІТА CyberBionic Development
03.2023 ­ 08.2023 (5 мiсяцiв)
Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського Обов'язки:
Факультет iнформатики та обчислювальної технiки Тестування користувацького інтерфейсу в
Бакалавр завданнях, виконаних співробітниками, тестування
Інформаційні системи та технології застарілих сторінок, що потребували оновлення,
09.2021 ­ теперішній час створення баг­репортів.

КУРС
ПРОЕКТ
CyberBionic Systematics
Курс "Front​end Developer" Weather application
07.2022 ­ 12.2022 (5 мiсяцiв)
За допомогою даного веб­додатку можна детально
Сертифікат на Testprovider:
подивитись, яка зараз погода в певному місті, або
TP63607847 ­ React Essential CyberBionic Systematics
переглянути проноз на наступні 4 дні. Інформація
TP17326070 ­ JavaScript Essential 2021
про погоду отримується за допомогою запиту до
api.openweathermap.org.
СОФТ СКІЛИ
Робота в команді
Абстрактне та творче мислення Технології:
Розстановка пріоритетів HTML5/CSS3
JavaScript
Бажання вдосконалювати та здобувати нові знання

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: