Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 1 мая 2024

Consultant, Assistant, Administrator

10 000 – 20 000 грн, Depends on the employment (full-time or part-time).

CanBe International
Образование, наука; 10–50 сотрудников

Удаленная работа

Армен Вартанян
+380 730 444 348

Полная занятость, неполная занятость. Также готовы взять студента. Неоконченное высшее образование.

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!

Описание вакансии

We are an education counseling and accommodation placement company. We serve international students who are destined to study in Canada. We provide Canadian immigration services.

CANADIAN EDUCATION and IMMIGRATION

  • No need to have experience in the education field. Basic English and basic computer knowledge are necessary.
  • This job can be done remotely.

For any details; please feel free to contact us.

Many thanks.

CanBeHome Canada International — [откликнуться] www.canbehome.ca / www.eduvcanadu.ca

Похожие вакансии

Помічник керівника, адміністратор
10 000 – 15 000 грн, Volt.tok, Удаленно

Асистент адміністратора академії
WOP geeks, Удаленно

Адміністратор
25 000 – 30 000 грн, MTB-Adventure, Удаленно

Адміністратор, адміністраторка в Billing Group
Deloitte, Удаленно

Администратор отдела снабжения
15 000 – 20 000 грн, Погонін В., ФОП, Удаленно

Все похожие вакансии