Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Горячая

Junior Financial specialist

Pharmbills, Агентство
Поиск персонала, HR; 250–1000 сотрудников

Удаленная работа

Полная занятость. Также готовы взять студента. Опыт работы от 1 года. Высшее образование.

Английский — продвинутый

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
Ведення бухгалтерського обліку Фінансовий аналіз Управління фінансовими потоками Комунікабельність Відповідальність Аналітичне мислення Аналіз даних Ведення звітності English B2 Late shifts
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

Pharmbills, a trailblazer in the outstaffing industry with a team of 850+ professionals spanning the USA, Bulgaria, Portugal, Ukraine, and Czechia is seeking a skilled Financial and Accounting Specialist for our innovative team. In our contractor-based relations, your role will be pivotal in managing financial and accounting operations, including payroll responsibilities.

Responsibilities:

  • Preparation of financial reports.
  • Analysis of financial data.
  • Oversight of internal controls.
  • Preparation of income statements.
  • Streamlining accounting functions.
  • Management of financial transactions.
  • Development of plans for financial growth.
  • Evaluation and management of risk.
  • Coordination of audit processes.

Requirements:

  • Proven experience in finance and accounting management.
  • English proficiency at B2+ level.
  • Strong communication and leadership skills.
  • Excellent interpersonal skills.
  • Sound knowledge of accounting fundamentals.
  • Experience with auditing processes.
  • Compliance-oriented mindset.
  • Proficiency in accounting software.
  • Analytical skills.

Benefits:

  • Чудова можливість співпраці в динамічній багатонаціональній компанії.
  • Отримувати винагороду за якісне надання послуг конкурентною винагородою. Перезаряджайте та досліджуйте за допомогою PTO (12−18 днів на рік).
  • Кількість може змінюватись залежно від потреб клієнта.
  • Розвивайте свої навички та знання, маючи доступ до наших корпоративних навчальних програм.
  • Створюйте тривалі зв’язки з членами команди на світських заходах і святах.
  • Ми пропонуємо душевний спокій завдяки комплексній медичній страховці від партнера Pharmbills після завершення пробного періоду.
  • Приваблива реферальна програма. Запропонуйте своєму другу та отримайте бонус.
  • Рівні можливості для жінок або всіх статей.
  • Корпоративні подарунки.

Join Pharmbills in shaping the future of outstaffing and contribute to our success in this dynamic Financial and Accounting Specialist role. We look forward to welcoming a dedicated professional to our team!

Похожие вакансии

Junior Financial Controller
Redi, Удаленно

Аналітик, фінансовий контролер (обмін валют)
Удаленно

Фінансовий контролер
25 000 – 30 000 грн, HR for You, Удаленно

Фінансовий контролер продажів
Данон, ГК (Данон Україна, Нутриція Україна), Удаленно

Фінансовий менеджер
Нова пошта, ТОВ, Удаленно

Все похожие вакансии