Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 25 апреля 2024
United Plumbing

Dispatcher (HVAC)

  • 38 000 – 42 000 грн
  • United Plumbing

    Строительство, архитектура, дизайн интерьера; 10–50 сотрудников
  • Удаленная работа
  • Полная занятость. Опыт работы от 1 года.
  • Английский — продвинутый
Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
  • Ответственность
  • Продажи
  • Работа с клиентами
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

United Plumbing is a local Californian plumbing company specializing in water heater installation and repair, and started a new HVAC project.

Schedule: 8−9am — 5−6pm PST time zone (6−7pm — 3−4am Kyiv time).

Long-term position ONLY.

We are looking for a Dispatcher (HVAC experienced) who is polite, sales oriented, loves communicating with people, and is passionate about what he is doing.

Responsibilities:

  • Respond to incoming calls/emails;
  • Communicate with customers with sales oriented approach;
  • Engage in ongoing dialogue with clients and propose supplementary services;
  • Provide excellent service to our customers;
  • Schedule technician’s` jobs in our system.

Schedule: PST time zone, night shift, 2 days off per week (flexible).

Salary: $900 + bonuses.

CONTACT ME ON Telegram +1 647 829 00 73, Svitlana.

[откликнуться]

Please, attach your CV.

Строительство, архитектура, дизайн интерьера, 10–50 сотрудников

Больше о компании

Похожие вакансии

Все похожие вакансии