Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Andrii Ветеран

Dispatcher, 100 000 грн

Вид занятости:
полная, неполная
Возраст:
39 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Водій БТР

с 01.2023 по 07.2025 (2 года 6 месяцев)
ЗСУ, Запоріжжя (Сили оборони)

Водій БТР-80.
Водій Stryker M1126 ICV.
Солдат.

Диспетчер

с 01.2022 по 01.2023 (1 год)
Old Sport Dispatch, Дистанційно (Транспорт, логістика)

Пошук керієрів шляхом холодних звінків. Пошук вантажу на дошках, в основном вистачало DAT. Пошук сервісів, запчастин, колес, парковки, пермітів і подібне для водіїв. Грузив dry van, reefer, flatbed, sd, rgn, hotshot, car hauler.

Диспетчер

с 01.2018 по 01.2022 (4 года)
A-Z Transportation, Дистанційно (Транспорт, логістика)

В компанії було 80 авто, головна телефонна лінія компанії (все шо не стосується грузів, сервіси, оплати, графіки, логбуки і т.п.) та діспечерська лінія (для грузів, брокерів). Працював в 2 а інколи в 3 зміни, без вихідних і відпусток, звільнився на 5му році на зарплаті 1500$ за ПН-ПТ 14:00-00:00.

Агент з нерухомості

с 01.2011 по 01.2014 (3 года)
BWAY MGMT, Нью-Йорк (Нерухомість)

Пошук власників майна, показ квартир, оформлення документів, підписи необхідних документів аренди житла.

Водій

с 01.2008 по 01.2011 (3 года)
American Xmas Inc, Нью-Йорк (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Водій 24' box truck, підвіз декорацій, робота з boom lift, scissor lift, закріплення декорацій, якшо детально наберіть назву компанії в гугл і стане зрозуміло що вони (ми) роблять, якого харкетеру їх проекти.

Знания и навыки

  • Організація внутрішніх перевезень
  • Організація автоперевезень

Знание языков

Английский — свободно

Дополнительная информация

Маю більше 8 років годинного досвіду диспечерскої роботи. Працював з van, reefer, flatbed, sd, RGN, car hauler, hot shot.
Їздив на 24' box truck, біля 3х років в США.
В армії навчався і їздив на Stryker M1126, менше року.
Працював з брокерами у сфері нерухомості в США, 3 роки.
В цілому більше 17 років досвід роботи на американському ринку, 7.5 з них на території США.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: