Оксана
Менеджер по роботі з клієнтами
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/11048831/
Опыт работы
Помічник аудитора.
с 02.2025 по 10.2025
(9 месяцев)
ТОВ"Аудитор-Консультант-Юрист", Київ (Консалтинг, бухгалтерія, аудит)
Планування та оргізація робочого часу.Прийом та обробка вхідних замовлень клієтів (телефон,пошта,вайбер).Ознайомлення клієтів з діяльністтю компанії(телефон- холодні,теплі дзвінки),розсилка інформації ( вайбер електронна пошта,телеграм). Створення бази клієнтів, обробка та внесення інформації в Excel. Ведення клієнтів від Конкурсної Пропозиції до укладення Договору. Робота а 1С BAF: виставлення Рахунків,Актів надання послуг.Робота та підтримка довгострокових відносин з існуючими клієнтами та залучення нових.Відправлення документів Новою Поштою та Укр.поштою. Розміщення вакансій на сайтах пошуку Robota.ua,Work.ua,jooble.Запрошення кандидатів на співбесіди.Виконання доручень керівника,з підтримки життєдіяльності офісу.
Керуюча магазином "Привокзальний"
с 05.2011 по 03.2020
(8 лет 11 месяцев)
ТОВ"Сигмус", М.Конотоп (Готельно-ресторанний бізнес)
Керуюча магазином"Привокзальний"-міні-маркет.Контроль за роботою магазину та працівниками.Співбесіди,навчання та стажування нових працівників.Складання табелів відпрацьованого часу.Контроль за обігом товару:своєчасне замовлення та розрахунок за товар. Введення переговорів з новими постачальниками: постачання, розрахунок, обмін, повернення товару. Співпраця з постачальниками, своєчасне замовлення та розрахунок за товар.Використовування 1С7 для введення товаротранспортних накладних, списання згідно касових звітів. Аналіз руху та залишків товару.Ведення касових книг.Контроль заборгованості на 1 число. Підготовка та проведення виїзних ярмарок АТ"Конотопм'ясо".Проведення інвентаризацій ,виведення результатів. Звіт для керівництва.
Керуюча магазином "Привокзальний"
с 03.2008 по 05.2011
(3 года 3 месяца)
АТ"Конотопм'ясо", Конотоп (Харчова промисловість)
Керуюча міні-маркетом магазин "Привокзальний".Контроль за внутрішнім розпорядком магазину та працівниками. Проведення співбесід та навчання нових пацівників. Ведення касових книг. Складання табелів відпрацьованого часу. Співпраця з постачальниками своєчасне замовлення, розрахунок за товар. Проведення переговорів з новими постачальниками: поставки, розрахунок,обмін, повернення, товару. Введення товару по групам товарних позицій 1С7, списання згідно касових звітів.Аналіз руху та залишків товару.Контроль заборгованості на 1 число. Підготовка та участь у виїздних ярмарках АТ"Конотопм'ясо". Проведення інвентаризацій, виведення результатів. Звіт для керівництва.
Завідуюча магазином,продавець
с 06.2006 по 03.2008
(1 год 10 месяцев)
ППСизон, Конотоп (Роздрібна торгівля)
Робота з постачальниками:замовлення та розрахунок за товар.Контроль залишків на внутрішньому складі.Складання плану та маршруту відряджень.Відрядження м.Київ.Проведення інвентаризації, виведення результатів.Складання звітів.
Завідуюча магазину "Майський"
с 04.2003 по 01.2006
(2 года 10 месяцев)
НВП"Авто", Конотоп (Роздрібна торгівля)
Контроль за роботою магазину та працівниками.Складання табелів відпрацьованого часу. Своєчасне замовлення,обмін, повернення товару з вичерпаним строком.Скадання звітів.Контроль залишків товару.Проведення інвентаризаці,виведення результатів.
Образование
СумДУ
Економіка підприємства, М.Суми
Высшее, с 2010 по 2014 (4 года)
Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету
Організація виробництва, Конотоп
Неоконченное высшее, с 2007 по 2010 (3 года)
Знания и навыки
- Комунікабельність
- Уміння швидко засвоювати нову інформацію
- Уважність до деталей
- Робота в команді
- Відповідальність
- Здатність до навчання
Другие резюме этого кандидата
Рассматривает должности: Менеджер з продажу, Менеджер по роботі з клієнтами, Адміністратор, еще 1 должность
Киев, Коцюбинское
Высшее образование · Полная занятость
- Помічник аудитора., ТОВ"АФ"АУДИТОР-КОНСУЛЬТАНТ-ЮРИСТ", 9 месяцев
- Керуюча супермаркетом "Привокзальний", ТОВ"СИГМУС",АТ"КОНОТОПМ'ЯСО", 12 лет
Похожие кандидаты
-
Менеджер по роботі з клієнтами (B2C)
36000 грн, Киев -
Менеджер роботи з клієнтами
Киев, Бровары -
Менеджер, спеціаліст, фахівець з тендерної роботи
Киев, Винница , еще 8 городов -
Менеджер по роботі з ключовими клієнтами
Киев, Удаленно -
Менеджер по роботі з клієнтами
43000 грн, Киев -
Менеджер роботи з клієнтами
40000 грн, Киев, Удаленно