- Файл
Оксана
Журналіст
Контактная информация
Соискатель указал телефон , эл. почту, Facebook и Instagram.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/13506772/
Загруженный файл
Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.
Наумова Оксана Анатоліївна
Більше 20 років працюю в медіа-сфері. Маю досвід роботи в друкованих та цифрових медіа, а також в сфері комунікацій та PR. Креативна, відповідальна та цілеспрямована.
E-mail: [
Fb: [
Телефон: [
Дата народження: 06.03.1981р.
Освіта:
2004 – 2005 рр. – Херсонський національний технічний університет,
Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації, спеціальність „Менеджмент організацій. Економіка”
1998 – 2003 рр. – Херсонський державний університет,
Факультет філології та журналістики.
Професійна діяльність:
2023 - теперішній час - «Детектор медіа» (написання оглядів, репортажів, інтерв’ю)
2021-2022 р.р - сайти: 0552.ua та Перша Шпальта
Створення цікавих, актуальних та автентичних матеріалів.
Аналіз події та відстеження новин.
2013 – 2020 р.р. - телеканал KRATU, журналіст, ведуча програм
Обов'язки:
- написання текстів новин, репортажі, інтерв’ю;
- підготовка програми, написання сценарію;
- підбір цікавих тем для новин.
2011 – 2013 – телеканал ЯТБ, журналіст, ведуча програм
Обов'язки:
- написання текстів новин, репортажі, інтерв’ю;
- підготовка програми, написання сценарію;
- підбір цікавих тем для новин.
2009 – 2012 - Інтернет – портал salon-ukraine, журналіст
Громадянський рух «Відродження Херсона», журналіст, прес-секретар депутата Херсонської міської ради.
Обов'язки:
- Інформаційне висвітлення акцій різної спрямованості;
- Розсилка новин у місцеві та центральні ЗМІ;
- Створення інформаційної бази ЗМІ;
- Розробка тем для спецкорів телеканалів, радіо, друкованих та електронних ЗМІ;
- Організація та проведення прес-конференцій, зустрічей та інших заходів;
- Створення інформаційних приводів і висвітлення їх на сайті організації, в регіональних ЗМІ;
- Здійснення оперативного збору та аналізу інформації;
- Написання і розсилка прес-релізів, анонсів тощо;
- Робота з інформаційними партнерами;
- Написання текстів виступів.
2006 – 2009 - публікації матеріалів на Інтернет – сайтах та друкованих
виданнях ( газета «Вгору», Інтернет- портал «Майдан», «Політична Херсонщина»,
Інформаційний портал ArtKavun), а також на сторінках видань громадських організацій.
02. 2006 – 12. 2008 – Херсонська міська громадська організація Центр Соціального Партнерства, інформаційний координатор, редактор щоквартального видання – Бюлетеню Соціального Партнерства, відповідальна за інформаційне наповнення сайту організації.
05. – 09. 2006 – Міжрегіональна газета „АЯ: від А до Я”, журналіст
11. 2005 – 05. 2006 – Херсонська міська громадська організація „Розвиток”, проект «Інформаційно-аналітична підтримка реалізації права громади м. Херсона на ефективне самоврядування», журналіст незалежного громадського сайту інформаційно-аналітичної підтримки реалізації права громади на ефективне самоврядування та місцевий розвиток «Херсон. Громада. Ініціатива.»
07 – 11. 2005 – Суспільно – інформаційно – політичний тижневик „Таврійський край”, журналіст.
Досвід діяльності у практичній сфері інформаційно – комунікаційних технологій та менеджменту проектів організацій громадянського суспільства:
02 – 04.2006 – регіональний координатор проекту „Усвідомлення вибору 2006: Інтерактивне співставлення очікувань виборців і обіцянок політичних сил” ( за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, ЦСП виконував функцію регіонального партнера).
09.2006 – 09.2007 – координатор заходів та інформаційної кампанії у проекті „Дотримання прав людини у сфері праці” ( за фінансової підтримки програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів ).
06.- 12. 2007 – інформаційний координатор проекту „Громадська експедиція „Корупційна діра” ( у рамках програми „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна”).
11. 2007 – 03.2008 – редактор видань та експерт по зв’язкам з органами влади у проекті „Без декорацій: Громадські ради починають діяти” ( у рамках програми „Розвиток громадянського суспільства в Україні”).
02.2008 – 12.2008 – координатор регіонального представництва проекту „Відкритий світ інформаційних технологій” ( IDEA) за фінансової підтримки корпорації Майкрософт.
Додаткові відомості:
Відповідальність, організованість, творчий підхід, вміння працювати в команді, стресостійкість.
Займаюся написанням новин, репортажів, заміток, статей, інтерв’ю, корегуванням; вибіркою матеріалу, редагуванням.
Проходила тренінгові програми, які включали вивчення таких дисциплін, як комунікація та комунінікативні навички, розробка інформаційних та PR кампаній, адвокація, стратегічне планування.
Похожие кандидаты
-
Журналіст
20000 грн, Киев, Удаленно -
Продюсер, режиссер, руководитель, PR-журналист, кастинг-менеджер, арт-директор
Киев, Удаленно -
Журналіст
Киев -
Журналіст
Киев, Удаленно -
Журналіст
Киев, Удаленно -
Журналіст (соціальна комунікація)
40000 грн, Киев