- Файл
Ігор
Лікар ФРМ
- Возраст:
- 49 лет
- Город:
- Киев
Контактная информация
Соискатель указал телефон .
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/14481553/
Загруженный файл
Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.
Луцьк
[
[
ПІБ
Сомов Ігор Євгенійович
Дата народження
16 серпня 1975 р.
Громадянство
Українець
Знання мов
Українська рідна, Англійська С1, Німецька та Польська А2
Освіта
• 1996 -2001 Луганський Державний Медичний Університет, лікувальна справа
• 2001-2003 р. Інтернатура з хірургії на базі Волинської філії ФПДО Львівського державного медичного університету
• 2006 р. – спеціалізація з ендоскопії (філія ФПДО Львівського державного медичного університету).
• 2011 р., 2016 р., 2021 р. підтвердження кваліфікації з ендоскопії.
• 2021 р. – курс спеціалізації з фізичної та реабілітаційної медицини (Кафедра фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НУОЗУ ім. П.Л. Шупика)
• 2023 р. – спеціалізація з сімейної медицини (Кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗУ ім. П.Л. Шупика)
• З 2009 р. по даний час навчання на численних семінарах з ортопедичної мануальної терапії (Україна, Польща, Австрія).
• З 2011 р. переклад та організація семінарів іноземних викладачів з ортопедичної мануальної терапії.
• 2023 р. – навчання у Школі Реґіонарної Анестезії «Лікування болю – від гострого до хронічного», Феофанія
Робота/Досвід/Інтереси
• 2001 – 2003 – лікар – інтерн хірург, Луцька міська клінічна лікарня.
• 2003 – 2012 – лікар – ендоскопіст, Волинське державне медичне територіальне об’єднання
• 2012 р. – 2024 р . – лікар – ендоскопіст, а з 2023 р . також лікар ФРМ, медичний центр Благомед (ТзОВ Тарас – Волинь, м. Луцьк)
• 2024 р. – лікар ФРМ, Центр Медицини Болю SPRAVNO (м. Київ, spravno.clinic)
• З січня 2024 р. по даний час – лікар ФРМ державного некомерційного підприємства Центр комплексної реабілітації «Галичина» (м. Львів).
• З лютого 2025 по даний час виконую обов’язки завідуючого відділенням медичної реабілітації центру “Галичина”
Медичний центр “Галичина” – найбільший в Україні державний реабілітаційний цент. Центр одночасно може обслуговувати до 300 пацієнтів. Наразі 99% пацієнтів – це військові з ампутаціями кінцівок.
Маю досвід повного циклу реабілітації військових з ампутаціями кінцівок в складі мультидисциплінарної команди, співпрацю з протезистами, знання підготовки та оформлення документації для протезування, ЕКОПФО та свідоцтва про хворобу для військових.
Паралельно з 2021 р. веду приватну практику як лікар ФРМ
Методи, які використовую у лікуванні:
• когнітивна функціональна терапія та біопсихосоціальний підхід до лікування больових синдромів
• ортопедична мануальна терапія (функціональний масаж, концепції Малліган, Мейтланд, Кальтенборн, Циріакс)
• терапевтичні вправи
• медикаментозне лікування болю, ін’єкційні методи лікування болю під УЗД навігацією
Інтереси: медицина болю, функціональна неврологія, остеопатія, когнітивна функціональна терапія, медикаментозні та інтервенційні методи лікування больових синдромів, психосоматична медицина
Похожие кандидаты
-
Асистент фізичного терапевта і ерготерапевта
30000 грн, Киев -
Реабілітолог масажист
18000 грн, Киев -
Інструктор ЛФК
25000 грн, Киев -
Массажист-реабилитолог
Киев -
Реабілітолог
30000 грн, Киев -
Фізичний реабілітолог
25000 грн, Киев