- Файл
Яна
Графічний редактор
- Рассматривает должности:
- Графічний редактор, Stories-мейкер, Відео-дизайнер, Social media manager, PR-менеджер, Контент-менеджер, Дизайнер, Копірайтер, Ретушер, Менеджер з продажу
- Возраст:
- 20 лет
- Город проживания:
- Ямполь (Сумская обл.)
- Готов работать:
- Киев
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/14519488/?puid=1590368
Загруженный файл
Файл содержит еще 1 страницу.
Версия для быстрого просмотраЭто резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.
PR & Media Specialist | Video Editor | Visual Storyteller
Email: [
Тел: [
ПРО МЕНЕ
Я - комунікаційниця, яка знає ціну словам, а ще більше – вчинкам. Свою фаховість у PR, дизайні та відеомонтажі я тестувала не лише в академічних стінах, а й у реальному середовищі - працюючи над благодійними проєктами під час війни. Я створюю тексти, візуали, відео, які не просто інформують, а й мобілізують.
Мій стиль - точність, етичність і дієвість. Моя ціль - комунікації, які працюють. Шукаю віддалену роботу в PR, контенті чи креативних проєктах, щоб посилювати бренди й організації, яким є що сказати світу.
ОСВІТА
Києво-Могилянська академія
Бакалаврат, Спеціальність: Реклама та зв’язки з громадськістю
2022–2026
ДОСВІД
Відеомонтаж та дизайн для 104 бригади ТрО, 60 батальйон
2024 — дотепер
• Розробка дизайну зборів для військових потреб: ефективний візуал, що стимулює донати.
• Монтаж відеороликів для соцмереж.
Практикантка PR-відділу, Kantar Ukraine
2024
• Підготовка пітчу для регіонального дослідження Lifestyle: матеріал опубліковано на платформі «Детектор Медіа».
• Аналітика ринку, формування інфоприводів, робота з медіа.
• Створення прес-релізів, підтримка медіа-відносин.
Благодійні проєкти
2024–дотепер
• Комунікаційний супровід зборів на гуманітарні потреби.
• Копірайтинг, створення візуального контенту для соцмереж, адаптація меседжів під різні аудиторії.
СЕРТИФІКАТИ ТА НАВЧАННЯ
• The Arthur W. Page Center:
◦ Ethics in Crisis Management
◦ Ethics in a Global Context
◦ Transparency
◦ Media Framing and Ethics
◦ Ethical Implications of Fake News for PR Professionals
• Muck Rack: Fundamentals of Media Relations
НАВИЧКИ
• PR-стратегії
• Медіааналітика та медіафреймінг
• Монтаж відео (CapCut,VN)
• Графічний дизайн (Canva, Figma)
• Копірайтинг, сторітелінг
• SMM (Instagram, Facebook, Telegram)
• Кризові комунікації, етичний PR
• Англійська – B1
ЦІННОСТІ
Етика, прозорість, доказовість – це не тільки сертифікати, а й мій особистий кодекс у роботі з інформацією. Мене драйвить змістовна робота, яка має соціальну вагу та емоційний відгук у людей.
ШУКАЮ
Віддалений формат співпраці у сферах PR, стратегічних комунікацій, дизайну контенту, відеопродакшену або SMM для компаній чи проєктів, що мають чітку місію.
Портфоліо
Похожие кандидаты
-
2D artist
20000 грн, Киев -
3D-візуалізатор
42000 грн, Киев -
3D artist
Киев, Днепр , еще 4 города -
Дизайнер, 3D-візуалізатор
Киев, Кропивницкий, Удаленно -
Художник
Киев -
Illustrator
Киев