Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • Файл

Олександра

Адміністратор соціальних мереж

Возраст:
19 лет
Город проживания:
Хуст
Готов работать:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

Катуна Олександра
Посада: Менеджер по роботі з клієнтами
Khust UA | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Мета:
Хочу почати кар’єру як аккаунт-менеджер у компанії, де цінується відкритість, відповідальність та бажання розвиватись. Вмію спілкуватися з людьми, легко навчаюсь новому, працюю на результат і завжди тримаю слово.
Освіта:
Пряшівський університет у Пряшеві (Словаччина)
Факультет менеджменту | Навчаюся, закінчую у 2026 році

Навички:

• Грамотна письмова та усна мова
• Ввічливе та професійне спілкування з клієнтами
• Відповідальність, уважність до деталей
• Вміння організувати свою роботу
• Стресостійкість, самостійність
• Знання Google Docs, таблиць, месенджерів
Курси та навчання:
• SMM: Фундамент — базовий курс із соціального медіа маркетингу, де я освоїла основи просування в соцмережах та створення контенту.
• Вступ до маркетингу в соціальних мережах
Основи SMM: принципи роботи соцмереж, створення контенту, типи аудиторій, базові інструменти просування.

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты

Кандидаты по городам


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: