Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Валентин

Торговий представник з авто, 40 000 грн

Вид занятости:
полная, неполная
Возраст:
32 года
Город:
Винница

Контактная информация

Соискатель указал телефон , эл. почту и Facebook.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Менеджер по роботі з клієнтами

с 03.2014 по наст. время (12 лет)
Onyx, Вінниця (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Повний цикл роботи з клієнтами: від первинної консультації та підбору меблів до оформлення замовлення, оплати та доставки

Активне спілкування з клієнтами (в магазині, по телефону, в Instagram-директ): відповіді на запити, переконання, закриття угод

Ведення та просування Instagram-сторінки: створення фото/відео контенту товару, постинг, взаємодія з аудиторією, прийом заявок та збільшення охоплення

Організація доставки та логістики: планування маршрутів, завантаження/розвантаження меблів, супровід товару до клієнта, перевірка комплектності на місці

Робота з власним автомобілем для виїздів до клієнтів, доставки та оперативного вирішення питань

Контроль товарних залишків, прийом товару від постачальників, відповідальність за збереження та облік меблів на складі/в магазині

Виконання щоденних завдань з продажів та обслуговування клієнтів у невеликому бізнесі (універсальна роль з високою відповідальністю)

Образование

Вінницький кооперативний інститут

Бакалавр з обліку та аудиту
Высшее, с 2012 по 2016 (4 года)

Дополнительное образование и сертификаты

2012 2 роки

Знания и навыки

  • Стресостійкість
  • Комунікабельність
  • Здатність до навчання
  • Водійські права кат. B
  • Активний продаж
  • Неконфліктність
  • Чесність
  • Ведення переговорів
  • Дисциплінованість
  • Адаптивність
  • Доброзичливість
  • Прямий продаж
  • Робота із запереченнями
  • Розвиток продажу

Знание языков

Английский — начинающий

Дополнительная информация

Маю власний автомобіль (права категорії B, стаж водіння [14 років]), готовий до щоденних виїздів по Вінниці та інших областях, компенсація палива/амортизації бажана.

Досвід роботи з клієнтами: спілкування, консультація, супровід замовлень, доставка, завантаження/розвантаження меблів, ведення сторінки в Instagram (фото товару, контент, взаємодія з аудиторією). Також робив заміри та прості проєкти кухонь.


Швидко навчаюсь, відповідальний, пунктуальний, орієнтований на результат. Готовий до інтенсивної роботи, виконання планів продажів та розвитку клієнтської бази.

Особисті якості: комунікабельний, стресостійкий, енергійний, чесний.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты

Кандидаты в категории

Кандидаты по городам


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: