Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • Файл

Максим

Менеджер з продажу

Возраст:
27 лет
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон .

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

КІНАШ МАКСИМ РУСЛАНОВИЧ м. Львів | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

ПРО СЕБЕ
Маю понад 6 років досвіду в підприємництві та продажах. Вмію швидко знаходити спільну мову з людьми, не боюсь складних клієнтів чи стресових ситуацій. Поєдную аналітичний склад розуму зі спортивною дисципліною. Швидко вчусь: достатньо показати мені, як працює процес, і я одразу в нього вникну. Працюю системно, вмію тримати темп і видавати результат вчасно.

ДОСВІД РОБОТИ
Лютий 2019р. — дотепер Власник / Керівник, Власна справа (Роздрібна торгівля)
• Самостійно організував підприємство у сфері імпульсних покупок у центрі міста за трьома напрямками товарів.
• Маю досвід офіційного листування та комунікації з Департаментами економічного та культурного розвитку ЛМР, а також із виконавчим комітетом щодо отримання дозволів.
• Взаємодіяв із керівництвом Муніципальної варти та районними відділками поліції для забезпечення стабільної роботи торгових точок.
• Займався підбором та навчанням продавців (до 6 людей у команді залежно від сезону), а також розробкою системи мотивації.
• Повністю налагодив логістику та закупівлю товару, організувавши автономну роботу процесів.
Травень 2022р. — вересень 2022р. Менеджер по роботі з клієнтами, НАК «Нафтогаз України»
• У перший місяць роботи встановив рекорд компанії за кількістю продажів (оформлених договорів) за один робочий день.
• Здійснював виїзди по області для переведення абонентів на державне обслуговування, опрацьовуючи складні заперечення та конфліктні ситуації.
• Реалізовував послуги страхування майна та техніки, демонструючи високу ефективність у продажу додаткових послуг.
• Навчав нових співробітників методик продажів та етапів переговорів.
Листопад 2020р. — червень 2021 р. Комірник-комплектувальник, ПВТП «Акрополіс» (B2B дистрибуція)
• Робота в системі 1С, сортування, сканування та облік товарів.
• Підготовка відвантажень для найбільших ритейлерів України (зокрема «Розетка»).

ОСВІТА
Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені акад. С. Дем'янчука (МЕГУ)
• Аспірантура: 4-й курс, стадія закінчення навчання (2026 р.).
Львівський державний університет фізичної культури
• Магістр: Факультет фізичної культури та спорту (2016–2021 рр.).
Східно-європейський університет економіки та менеджменту
• Бакалавр: Менеджмент (2017–2020 рр.).
КЛЮЧОВІ НАВИЧКИ ТА ЯКОСТІ
• Професійно займаюсь волейболом, виступаю в Чемпіонаті України, Вища ліга, командна відповідальність та орієнтація на спільний результат.
• Вмію знаходити підхід до різних людей, грамотно вести ділове листування та підтримувати конструктивний діалог.
• Швидко схоплюю нову інформацію, вмію в короткі терміни розібратися в складних процесах чи продуктах.
• Наявність водійських прав категорії B.
• Наявність відкритого ФОП 2 група.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты

Кандидаты в категории

Кандидаты по городам


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: