Тетяна
Біолог, лаборант, мікробіолог, викладач з біологічних дисциплін, 40 000 грн
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/3635592/
Опыт работы
Менеджер систем якості
с 11.2024 по 05.2025
(7 месяцев)
Еко-Снек, ТОВ, Вінниця (Харчова промисловість)
Перевірка дотримання стандартів безпеки харчових продуктів, вимог НАССР. Моніторинг критичних контрольних точок (ККТ) у виробництві. Ведення звітності та аналіз рекламацій від споживачів, контроль коригувальних і попереджувальних дій. Співпраця з лабораторіями, контролюючими органами, сертифікаційними аудиторами. Навчання персоналу вимогам системи якості, проведення інструктажів. Управління документацією: протоколи, журнали контролю, звіти з аналізу ризиків. Збір і аналіз даних щодо якості продукції, розробка заходів для покращення. Підготовка регулярних звітів для керівництва. Участь у впровадженні нових технологій та матеріалів з точки зору якості та безпеки.
Мікробіолог-технолог
с 11.2021 по 11.2024
(3 года)
ПрАТ "Інфузія", Вінниця (Хімічна промисловість, фармацевтика)
Обов’язки:
- Проведення мікробіологічного контролю сировини, проміжної та готової продукції (інфузійні розчини, лікарські засоби).
- Контроль стерильності, мікробного навантаження, ендотоксинів відповідно до вимог ДФУ та GMP.
- Відбір, підготовка та посів зразків, робота з поживними середовищами (приготування, контроль якості, стерилізація).
- Контроль санітарного стану виробничих приміщень, обладнання та персоналу (змиви, повітря, поверхні).
- Ведення лабораторної документації, протоколів аналізів, журналів обліку відповідно до GMP.
- Розробка та участь у валідації методик.
- Контроль дотримання санітарно-гігієнічних норм на виробництві.
- Робота з внутрішніми інструкціями, СОП, оновлення та впровадження змін.
- Контроль обігу сировини та матеріалів.
- Проведення самоінспекцій та зовнішніх аудитів
Досягнення:
- Проходження зовнішнього та внутрішнього навчання.
- Розробка мікробіологічних методик контролю МБЧ, стерильності (сировини, ПП, ГП, приміщень, обладнання).
- Брала участь у підготовці виробництва до внутрішніх та зовнішніх аудитів (GMP).
- Набула практичного досвіду роботи в умовах фармацевтичного виробництва з високими вимогами до якості та документації.
Лаборант бактеріологічної лабораторії
с 04.2021 по 11.2021
(8 месяцев)
МЛДЦ, бак.лабораторія, Вінниця (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)
Збір та посів біологічного матеріалу на поживні середовища, реєстрація та виписка результатів пацієнтів, дотримання сан.-епід. режиму на робочому місті.
Викладач
с 09.2016 по 06.2021
(4 года 10 месяцев)
Донецький Національний Університет ім. Стуса,м. Вінниця, Вінниця (Освіта, наука)
Викладала біологічні дисципліни такі, як: морфологія рослин, анатомія рослин, біологія індивідуального розвитку, цитологія, декоративне садівництво, ландшафтний дизайн та архітектура, гідрологія, педагогічна практика, асистентська практика. Виконувала обов'язки вченого секретаря біологічного факультету. У 2018 році отримала нагороду від студентів у номінації: "Улюблений викладач".
Вихователь
с 09.2014 по 08.2016
(2 года)
Богородичанська ЗОШ 1-2 ступенів, Святогірськ (Освіта, наука)
Займалась розвозкой дітей з різних сіл до школи, займалась з молодшими класами на перервах, виходила на заміни в початкові та старші класи при відсутності вчителя, проводила контроль здоров'я учнів.
Біолог, лаборант
с 01.2001 по 07.2014
(13 лет 7 месяцев)
ТМО"Сім'я і здоров'я ", Горлівка (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)
З 2001 по 2014р. працювала в бактеріологічній лабораторії. Здобула вищу категорію лаборанта бактеріолога. До моїх функціональних обов'язків входило:
Проведення бактеріологічних досліджень біоматеріалу (посів, ідентифікація, визначення чутливості до антибіотиків).
Підготовка поживних середовищ, реактивів, контроль стерильності та якості.
Мікроскопія, фарбування мазків (метод Грама, інші).
Ведення лабораторної документації, дотримання санітарного режиму та правил біобезпеки.
Участь у внутрішньому контролі якості досліджень.
Медична сестра
с 09.1998 по 01.2001
(2 года 5 месяцев)
ТМО "Сім'я і здоров'я", Горлівка (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)
Проводила всі маніпуляції за призначенням лікарів в дитячому соматичному відділенні: в/в, в/м ін'єкції, крапильниці, компреси, збір аналізів, санація в.дихальних шляхів, підтримувала санітарно-епідемічний режим маніпуляційних кабінетів.
Образование
Вінницький медичний університет імені М.І.Пирогова
Аспірант, Вінниця
Высшее, с 2021 по 2028 (7 лет)
Для отримання наукового звання PhD (доктор філософії) з біології.
ДонНУ ім. Стуса
Біолгічний, біолгія, Винница
Высшее, с 2010 по 2017 (7 лет)
Закінчила Донецький Національний Університет імені Василя Стуса,м.Вінниця.Здобула ступень магістра біології.
Горлівський медичний коледж
Загальномедичний, сестра медична, Горлівка
Среднее специальное, с 1996 по 1998 (2 года)
Успішно пройшла теоретичне та практичне навчання з наступних дисциплін: анатомія та фізіологія людини, патфізіологія, терапія, педіатрія, хірургія та акушерство, реанімація, мікробіологія, інфекційні хвороби, фармакологія, медсестринська справа, шкір.-венеричні хвороби, сиціологія, філософі, психологія, історія, політологія, укранське документознавство, латинська мова.
Дополнительное образование и сертификаты
Advanced Aerobiology Summer School 2022 on real-time data handling
Riga, Latvia, 22-27 August 2022, for 8 days
Гербарна справа, НАНУ м. Львів
2017, протягом 10 днів
"Тестувальник ПЗ з нуля до працевлаштування" від міжнародної академії IT.LIFE
2025-триває
Знания и навыки
- MS Word
- MS PowerPoint
- MS Office
- MS Outlook
- Лаборант бактеріолог
- Викладання
- Медична сестра
- Вихователь в школі
- Робота в команді
- Чесність
- Доброзичливість
- Неконфліктність
- Мікробіологічні дослідження
- Здатність до навчання
- Наполегливість
- Висока працездатність
- Сумлінність
- Дисциплінованість
- Адаптивність
- Приготування поживних
- Мікробіологічні випробування
- Ведення звітності
Знание языков
- Английский — начинающий
- Украинский — свободно
Дополнительная информация
Відповідальна, цілеспрямована, орієнтована на результат. Швидко освоюю нові інструменти та методи, вмію працювати в команді та ефективно комунікувати.
Похожие кандидаты
-
Репетитор історії
Винница, Удаленно -
Репетитор початкових класів
Винница, Днепр , еще 6 городов -
Цитоморфолог
Винница -
Вчитель української мови і літератури, біології
20000 грн, Винница, Томашполь, Черневцы (Винницкая обл.) -
Мікробіолог, бактеріолог, вірусолог, біолог, судовий експерт
Винница