Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 4 апреля 2023PRO

Ольга

Юрист, помічник юриста, юрисконсульт, 8 500 грн

Занятость:
Полная занятость.
Возраст:
24 года
Город:
Луцк

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень

с 10.2021 по 01.2023 (1 год 3 месяца)
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерсва юсти, Луцьк (Юриспруденція)

1.Безпосередньо виконувала покладені завдання згідно з Положенням про відділ та планом роботи відділу та інші завдання, доручення начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
2.Розглядала в установленому порядку звернення, запити громадян та юридичних осіб, надавала інформацію на виконання доручень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України з питань, пов'язаних із виконанням рішень, аналізувала стан цієї роботи, виявляла та усувала причини, що призводять до подання громадянами скарг.
3.Здійснювала роботу щодо реалізації Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 номер 440, зокрема стосовно прийняття, перевірки, внесення виконавчих документів та судових рішень для обліку до Реєстру рішень, виконання яких гарантується державою.
4.Приймала участь в освітньо-роз'яснювальній роботі, у розробці комплексних заходів, програм, аналітичних матеріалів, пропозицій та планів роботи відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
5.Надавала практичну, консультативну допомогу в організації роботи відділів державної виконавчої служби у Волинській області
6.Готувала проєкти доручень щодо організації виконання рішень.
7.Зберігала державну таємницю та персональні дані осіб, інформацію, яка відповідно до закону не підлягає розголошенню.
8.Підвищувала рівень професійної компетентності та удосконалювала організацію службової діяльності.Додержувалася вимог законодавства у сфері запобігання протидії корупції.
9.Надавала відповіді на запити адвокатів, нотаріусів, арбітражних керуючих, СБУ.
10.Складала протоколи внутрішніх, міжвідомчих нарад, готувала подання та проекти наказів.

Провідний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану

с 12.2020 по 06.2021 (6 месяцев)
Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Луцьку ЗМУ Міністерства юстиції (м.Львів), Луцьк (Юриспруденція)

1) Здійснення державної реєстрації актів цивільного стану;
2) Забезпечення належного ведення діловодства Відділу;
3) Розгляд звернень та інформаційних запитів громадян, а також запити установ та організацій з питань, що належать до компетенції Відділу;
4) Надання органам ведення Державного реєстру виборців відомості в порядку, передбаченому у Законі України "Про Державний реєстр виборців";
5) Подання паспортів та паспортних документів, а також військово-облікових документів та пільгових посвідчень померлих осіб до державних міграційних служб та військових комісаріатів;
6) Виконання завдань та розпоряджень начальника Відділу.


Образование

СНУ ім.Лесі Українки

Юридичний,право, Луцьк
Высшее, с 2016 по 2020 (3 года 9 месяцев)

Здобула кваліфікацію:ступінь вищої освіти бакалавр спеціальність "Право".
Проходила практику у Волинській ОДА та Луцькому міськрайонному суді.


Знания и навыки

Користувач ПК

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Английский — средний

Дополнительная информация

Активна життєва позиція.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Кандидаты в категории
Кандидаты по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: