- Файл
Володимир
Хімік-технолог, колорист лакофарбових матеріалів
- Возраст:
- 38 лет
- Город:
- Львов
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/7768251/
Загруженный файл
Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.
Скибик Володимир Олегович
Персональні дані:
Скибик Володимир
народився: 11.05.1987
Місце народження: Львів. Україна.
E-mail: [
Тел. [
Навчання:
з 09/2004-2009
2008-12/2009
Досвід роботи
02/2010 – 08/2013
05/2014 – 02/2016
02/2016 – по сьогодні
Студент. Національний університет ,, Львівська політехніка,, ( інститут хімії і хімічних технологій )
магістр хімічної технології органічних сполук (диплом магістра )
ТОВ ЦЕРСАНІТ ІНВЕСТ. Фахівець по виробництву фарб для плиток керамічних. Обов'язки – виробництво фарб для плиток керамічних, контроль необхідного відтінку фарби, спрацювання і переробка бракованих фарб та залишків фарб.
ТОВ МАЙБАШ ГРУП УКРАЇНА. Лаборант. Обов'язки – вхідний контроль сировини для виробництва фарб для глибокого та флексо друку. Вихідний контроль готової продукції.
ТОВ НІКА ДРУК. Інженер-технолог ЛКМ. Обов'язки – розробка рецептур фарб для ABS пластику, пігментних паст ( masterbatch ), фарби для поліуретану ( PU фарби ), фарби для терморезини ( TR фарби ), фарби для PVX пластику, ЦН лаки, НЦ грунтовки, НЦ емалі, ґрунтовки антикорозійні по металу, антиадгезійні змазки, праймера по металу, фарби для дорожньої розмітки і т.д.
Орієнтування в основних постачальниках сировини для вище перелічених фарб. Технологічний супровід виробництва фарб, альтернатива сировини .Переробка браків. Контроль якості готової продукції.
Знання мов:
Українська (рідна мова)
Німецька (середній рівень)
Англійська (середній рівень)
Російська (вище середнього рівня)
Знання комп'ютера:
MS Office (Word, Excel, PowerPoint), E-mail та Internet
Особисті якості:
Інтереси
Висока працездатність, стресостійкість, наполегливість у досягненні мети, чесність, відповідальність, здатність швидко засвоювати та оперувати новими знаннями, прагнення до особистісного та професійного зростання, здатність до самоосвіти, швидка адаптація до нових умов
Наука, релігія, подорожі.
Похожие кандидаты
-
Хімік
Львов -
Керівник, хімік-технолог, науковий співробітник, консультант
Львов, Киев , еще 4 города -
Хімік
Львов -
Хімік
Львов -
Хімік
35000 грн, Львов -
Хімік
Львов