Наталія
Головний бухгалтер, 65 000 грн
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/7945472/
Опыт работы
Головний бухгалтер
с 02.2025 по 12.2025
(11 месяцев)
ТОВ "Мілк Бар", Київ (Готельно-ресторанний бізнес)
Більше, ніж стандартні обов'язки головного бухгалтера.
Ведення ТОВ на загальній основі з ліцензіями, акцизом і т.п.
Ведення кількох ФОП (2 та 3 групи).
Одноосібне ведення всього обліку в 1С. (Є помічниця, але займається лиш обліком в програмі Сьорв)
Нарахування заробітної плати, відпусток, лікарняних.
Кадровий облік.
Облік ПДВ (формування та реєстрація ПН та РК) Контроль формування податкового зобов'язання та податкового кредиту.
Ведення обліку продаж, ведення каси. Контроль відповідності щоденних касових та зет-звітів.
Робота з технологічними картами та калькуляціями.
Бухгалтерське супроводження рахунків 631 і 361.
Моніторинг дебіторської та кредиторської заборгованості.
Банківські операції паралельно з відобаженням їх в 1С.
Облік основних засобів та МШП (введення в експлуатацію, визначення амортизації, продаж)
Нарахування та виплата дивідендів.
Закриття періодів.
Знання фінансової, управлінської звітності (P&L, Balance, Сash Flow).
Робота з техпідтримкою (постановка техзавдань та контроль їх виконання) з питань автоматизації та інтегрування програм Сьорв та 1С УТП.
Робота в електронному кабінеті: подача 20 ОПП, 1РРО, отримання реєстраційних посвідчень, витягів з єдиного державного реєстру, подання 4 РРО при знятті з реєстрації, контроль нарахувань і сплати податків, ліквідаційна звітність.
Співпраця з компаніями, обслуговуючими РРО.
Співпраця з Чекбокс (при роботі ФОП з ПРРО)
Робота з документообігом у застосунку "Вчасно"
Підготовка та здача всіх необхідних звітів -з ЄСВ, з податку на прибуток, ПДВ, акциз, статистична звітність. Звітність ФОП.
Як досягнення можна розглядувати той аспект, що відшліфувала вміння будувати алгоритми своєї роботи в режимі багатозадачності. Як в розрізі звітних сроків,так і в розрізі робочого дня.
Старший бухгалтер
с 11.2022 по 01.2025
(2 года 3 месяца)
Київський філіал ТОВ "ЕКОДНІПРО", Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)
Стандартні обов'язки головного бухгалтера. Але оскільки це філіал, то посада - старший. Ведення всіх ділянок обліку від оприходування товарів та матеріалів до складання бухгалтерської та управлінської звітності.
Нарахування та виплата заробітної плати (як за окладами, так і по відрядно-преміальній формі), нарахування відпусток, компенсацій, допомоги по тимчасовій непрацездатноств. Підготовка та здача звітів, пов'язаних з діяльністю на цій дялянці обліку.
Ведення кадрового обліку в повному обсязі.
Досягнення - відшліфувала вміння зосереджуватись в любого ступеня стресових ситуаціях. Набула навичку не дивуватись розбіжності між поставленими задачами та вимогами звітувати "пост.фактум" (простими словами - бути завжди напоготові подати фінансову інформацію)
Бухгалтер єдиний
с 05.2020 по 08.2022
(2 года 4 месяца)
Міська ресторація, Киев (Гостинично-ресторанный бизнес)
Стандартні обов'язки єдиного бухгалтера в НоReKa. (прихід, технологічні карти, калькуляції, РРО, каса, банк, зп і багато іншого)
Повне ведение 3-х ФОПів 2 і 3 группи та кількох ТОВок. Від первички до здачі звітності. Работа в 1С, електронних кабинетах, клієнт - банк і т.п.. Як доп.обовязок - ведення кадрового обліку підприємства в повній мірі.
Бухгалтер з обов'язками управляючого
с 07.2015 по 02.2020
(4 года 8 месяцев)
ГРК "Сосновель", Київська область (Гостинично-ресторанный бизнес)
Стандартні обовязки єдиного бухгалтера від первинки до звітів.
Робота в 1С УТП/8 , електронний кабінет ПП, МЕДОК, Вчасно, електронна пошта, Лік-Пей, Скайп, потім (зовсім небагато) - Бітрікс.
Також щоденний обхід та постановка завдань працівникам через керівників підрозділів. Контроль заявок закупівель для заходів. Пошук та адаптація кадрів.
Заступник головного бухгалтера
с 05.2013 по 11.2014
(1 год 7 месяцев)
Комплекс відпочинку "Зелений Мис"( ТОВ Ріо плюс), Київська область (Гостинично-ресторанный бизнес)
Стандартні обов'язки для цієї посади.
Робота з банком, контроль кас: як щодо звітності касирів, так і щодо термінів реєстрації, повноти документації та питань обслуговування РРО, нарахування ЗП та її видача, робота з постачальниками, калькуляція ресторанних блюд та послуг готелю, проведення інвентаризацій, участь в розробці акцій та скидок. Звіти до контролюючих органів та внутрішні для керівництва.
Образование
Одеський фінансовий технікум
Фінанси та кредит, Одеса
Среднее специальное, с 1981 по 1983 (2 года)
Знания и навыки
- Пользователь ПК
- Пользователь Internet
- MS Office
- Бухгалтерский учет
- R-Keeper
- Веб-браузеры
- Почтовый клиент
- CRM
- Доктор Элекс
- Медоблік SQL
- ProHotel
- Работа с денежными знаками, в том числе с валютой.
- Коммуникабельность - уважительное общение с гостями и пациентами
- Ведение учета ФОП, ТОВ в полном объеме
- Работа в електронном кабинете налогоплательщика
- Сдача отчетов как в налоговую инспекцию, так и внутренних .
- Легко и с интересом обучаюсь.
- Постановка бухгалтерского учета
- 1С
- Syrve
- Робота у "Вчасно"
- Робота в "МЕДОК"
- 1С:Бухгалтерія
- BAS Бухгалтерія
- M.E.Doc
- 1С УТП
- Знання ПКУ
- Клієнт-Банк
- MS Excel
- Адаптивність
- Ведення кадрового обліку
- Користувач 1С
- Парус
Знание языков
Украинский — свободно
Дополнительная информация
Прагну працювати з повною віддачею, але з достойною оплатою.
Вимірюю працю не у відпрацьованих годинах, а в продуктивності.
Дуже ціню, коли вимоги до вакансії реальні при роботі на посаді та коли цінять вміння та досягнення, а не тестують особисті якості.
Другие резюме этого кандидата
Похожие кандидаты
-
Заступник головного бухгалтера, провідний бухгалтер, економіст
40000 грн, Киев -
Головний бухгалтер
Киев, Полтава, Сумы -
Головний бухгалтер
Киев -
Головний бухгалтер
Киев, Ирпень, Буча -
Заступник головного бухгалтера
Киев -
Головний бухгалтер
Киев, Удаленно