Зоряна
Головний бухгалтер, 90 000 грн
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/8005631/
Опыт работы
Головний бухгалтер
с 05.2023 по наст. время
(2 года 9 месяцев)
ТОВ Авація Галичини, Львів (Роздрібна торгівля)
Ведення бухобліку ТОВ та ФОП єдиного податку вцілому,P&L,Cash Flow.Уміння працювати з великими обсягами інформації та точно дотримуватися термінів.
Головний бухгалтер
с 12.2022 по наст. время
(3 года 2 месяца)
ТОВ Оскар Солюшин, Дистанційно (Транспорт, логістика)
Ведення бухгалтерського обліку вцілому:баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів,ПДВ декларація,статистична звітність.Розуміння податкових ризиків та стратегічне планування податкових витрат.Ведення Cash Flow,що дає інформацію про грошові потоки компанії, що дає можливість створювати прогнози та аналізувати відхилення.Стратегічне фінансове планування,вмію прогнозувати майбутні фінансові потреби та можливості компанії,щодо запиту власника.Здатна до швидкої адаптації, швидко реагую на зміни в законодавстві чи фінансовому середовищі.Працюю в команді на досягнення результату,вмію організовувати та контролювати роботу команди бухгалтерії та фінансового відділу.
Головний бухгалтер
с 09.2022 по 05.2023
(9 месяцев)
ТОВ Молзел, Львів (Готельно-ресторанний бізнес)
Єдиний бухгалтер,ведення бухгалтерського обліку згідно чинного законодавства.
Головний бухгалтер
с 06.2021 по 08.2022
(1 год 3 месяца)
ПП Матвол,ТзОВ "Осоння Карпати", Львів (Готельно-ресторанний бізнес)
Сплата податків та складання звітності у фонди ,облік зарплати, ТМЦ, МШП, МНМА, ОЗ. Робота у програмах: 1с версія 8.3 УТП, МЕДОК, Електронний кабінет платника податків, Клієнт банк. Ведення обліку ФОП 2,3 група Єдиного податку.
Досвід управління колективом.
Особисті якості: аналітичний склад розуму, вміння самостійно приймати рішення,
досвід роботи з великими об'ємами інформації, відповідальність, робота на результат, висока працездатність.
Головний бухгалтер
с 12.2018 по 02.2020
(1 год 3 месяца)
ПАТ "Укрзалізниця", Львів (Телекомунікації, зв'язок)
Складання квартальної та річної звітності. Організація роботи працівників бухгалтерії в кількості 5 чоловік
Бухгалтер
с 03.2009 по 12.2018
(9 лет 10 месяцев)
ПАТ "Укрзалізниця", Львів (Телекомунікації, зв'язок)
Нарахування та виплата заробітної плати, відпускних, відряджень, лікарняних працівникам в кількості 350 чол., робота з Клієнт-банком.
Образование
ЛТЗТ,ХАЗТ
Бухгалтерський облік,фінанси, Харків
Высшее, с 2001 по 2006 (5 лет)
Знания и навыки
- MS Excel
- MS Word
- 1С
- M.E.Doc
- Користувач ПК
- Стресостійкість
- Здатність до навчання
Знание языков
- Украинский — свободно
- Английский — начинающий
Дополнительная информация
Досягаю поставленої мети, вимоглива до себе та до інших,ціную чесність та прямолінійність,вмію сприймати критику,легко вчуся чогось новому,люблю працювати у команді на отримання спільного результату.
Похожие кандидаты
-
Головний бухгалтер
Львов -
Головний бухгалтер
15000 грн, Львов, Удаленно -
Головний бухгалтер
Львов, Днепр , еще 2 города -
Заступник головного бухгалтера
40000 грн, Львов -
Головний бухгалтер
Львов -
Головний бухгалтер
Львов