Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • PRO

Денис

Фізичний терапевт

Вид занятости:
полная, неполная
Возраст:
45 лет
Город проживания:
Киев
Готов работать:
Другие страны, Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Фізичний терапевт

с 07.2025 по наст. время (1 месяц)
КНП КДЦ Деснянського району м. Києва, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Фізичний терапевт, ерготерапевт

с 04.2024 по 06.2025 (1 год 2 месяца)
Медичний реабілітаційний центр МВС України, Київ (Сили оборони)

За час роботи в закладі успішно відновив понад 200 пацієнтів (переважна більшість яких - військові), які мали: різні захворювання хребта та порушення опорного-рухової здатності, оперативні втручання, ушкодження периферичних нервів та прилеглих м'яких тканин (зв'язки, сухожилля), м'язові дисфункції, контрактури в суглобах, переломи кісток та вивихи, ампутації кінцівок, інсульт.

Фізичний терапевт, ерготерапевт

с 07.2023 по 03.2024 (8 месяцев)
КНП Київська міська клінічна лікарня №2, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

За 9 місяців роботи в лікарні відновив понад 100 пацієнтів (військові та цивільні (дорослі, підлітки)) за індивідуальною програмою фізичної терапії після опікових травм, інсульту та інших неврологічних порушень, а також захворювань хребта.
У 90% клінічних кейсів - досяг з пацієнтами програмної мети та бажаних результатів фізичної терапії у повному обсязі, у 10% - лише частково.
Пацієнти після інсульту, які на момент потрапляння в реабілітаційне відділення не могли навіть повертатися в ліжку, після виписки - зменшили спастичність, збільшили силу м'язів, покращили баланс, відновили правильні патерни ходи та пішли своїми ногами.
Хто мав після опіків контрактури та сильний біль - зменшили больове відчуття до мінімального, відновили амплітуду та рухливість в суглобах до показників норми.
Інколи мав доручення від керівників щодо налагодити комунікацію та відновлення специфічних, незручних пацієнтів, а також пацієнтів після резонансних подій, особливо тяжких випадків.

Образование

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Медико-психологічний, магіст з фізичної терапії, ерготерапії, Київ
Высшее, с 2021 по 2023 (2 года)

Київський національний університет культури і мистецтв

Правознавство, юрист, Київ
Высшее, с 1996 по 2001 (5 лет)

Дополнительное образование и сертификаты

PHYSICAL THERAPY UA «Основи нейрореабілітації»

2022 рік, 2-денний тренінг

ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМНУ", масаж у лікуванні та реабілітації

2021 рік, 80 ак. годин

Київський центр НЛП і тренінгів, сертифікований практик — Neuro-Linguistic Programming.

2016, 1 рік

Європейська школа коучинга, професійний коуч ECF

2015, 3 місяців

Спеціалізована футбольна школа, АТ «Футбольний клуб “Динамо” (Київ)», професійний футболіст

1987, 10 років

АКАДЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ,«Реабілітація в системі охорони здоров’я — курс для лікарів».

2024

АГЕНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ/ФармEducation, «Сучасна діагностика та можливості лікування полінейропатій».

2024

Школа ОРНЕЙ «Ортопедична мануальна терапія поперекового, нижньо-грудного та тазового відділів хребта в реабілітаційній практиці»

2024

Школа ОРНЕЙ,«Головний біль та головокружіння у практиці фізичного терапевта»

2024

RECOVER TOGETHER. Долаючи наслідки бойової травми. Відвідав дводенну міжнародну науково-практичну конференцію

2024

AMPUTEE REHAB SAMMIT 2024,For successfully completing training on REHABILITATION AFTER AMPUTATION/PROTEZ ACADEMY

2024

ПРОФОСВІТА ІВР на базі ІНСТИТУТУ ВЕРТЕБРОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ,Всеукраїнський тренінг «ОСТЕОПАТИЧНІ ТЕХНІКИ В МАНУАЛЬНІЙ ТЕРАПІЇ

2025

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Немецкий — начинающий

Дополнительная информация

Отримав практичний досвід з реабілітації після інсульту (3,5 місяці) за час навчання в медичному університеті в Інсультному центрі у Києві в приватній клініці Oberig, а також в інших медичних установах з фізичної терапії при бойових травмах та ушкодженнях, ендопротезування й інших дисціплін.

Впевненно володію навичками, які легко дозволяють за рахунок власної спортивної натренованості та клінічного мислення без допомоги інших БЕЗПЕЧНО: вертикалізувати, піднімати, пересаджувати, навчати ходьбі навіть пацієнтів з вагою більше ніж 120 кг.

Маю знання та особистий практичний досвід у таких напрямах: фізична терапія, ерготерапія, мануальна терапія, кінезіотерапія, нейропластичність, позиціонування, переміщення, патофізіологія, біомеханіка, анатомія людини, фізіологія, нормальна хода, патологічна хода, моторний та селективний контроль, пропріоцепція, клінічні інструменти оцінки, масаж у лікуванні та реабілітації, фізіогноміка, профайлінг, біоетика, основи психології, педагогіки та соціології, НЛП (нейролінгвістичне програмування), коучинг.

Завдяки любові до спорту, особливо футболу, перебуваю в хорошій фізичній формі та регулярно її підтримую.
Без шкідливих звичок.
Комунікабельний, відповідальний. Люблю навчатися новому, щоб знати та вміти більше.

Легко знаходжу спільну мову з різними типами людей та соціального стану, якщо це мені цікаво.
Маю лідерські якості, хороші знання законодавства та організаторські здібності. Вмію працювати в команді та самостійно.
Серед керівників закладів де працював та завідувачів відділень, особливо відгуків пацієнтів про їх результати, здобув високий рівень довіри, оцінки. Тому з впевненістю можу стверджувати, якщо Вам цікаво розвивати та швидко покращити авторитет Вашого відділення, закладу, я володію чудовими способами щоб це зробити.

До речі, зізнаюсь, що не володію навичками радянської ЛФК. Чому? Тому що навчався сучасним принципам реабілітації та підходам, яким надаю перевагу. Тому що, коли МИ - це про якісне відновлення пацієнта, тоді враховуємо його індивідуальні потреби та функціональні можливості. Тому що, сучасний підхід - це про якісне обстеження. Тому що, коли конкретно визначаємо порушення та його причини, це дає переваги: правильного планування задач та втручань, безпеки для пацієнта, суттєво пришвидшує процес відновлення.

УВАГА! Пріоритет надаю закладам, які займаються реабілітацією військових, спортсменів, цивільних осіб, забезпечують бронювання та кращі умови праці в галузі.
Розглядаю можливість поєднання основної посади та за сумісництвом.
Можу розглядати варіанти роботи в інших країнах.

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: