Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Ксенія

Графічний дизайнер, 25 000 грн

Рассматривает должности:
Графічний дизайнер, Дизайнер, Проєктний спеціаліст, Монтажер
Вид занятости:
неполная
Возраст:
25 лет
Город проживания:
Киев
Готов работать:
Киев, Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон , эл. почту и Instagram.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Графічний дизайнер

с 01.2020 по 10.2023 (3 года 10 месяцев)
AbramR company, Київ (Дизайн)

На посаді виконувала обов'язки графічного дизайнера та 3д візуалізатора. Фірма має декілька направлень:Магазин риболовного приладдя( банери , афіши , цінники , сувенірна продукція і тд.),пивний магазин(банери , реклама, цінники , оформлення закладу , меню і тд.), дизайнерські конструкції( дизайн та 3д візуалізація).

Образование

Національний педагогічний університет імені Драгоманова

Образотворче мистецтво, Київ
Высшее, с 2022 по 2024 (2 года)

Ступінь магістра за спеціальністю образотворче мистецтво.

Національний авіаційний університет

Графічний дизайн, Київ
Высшее, с 2018 по 2022 (4 года)

Ступінь Бакалавра за спеціальністю графічний дизайн.

Знания и навыки

  • Adobe Photoshop
  • Креативність
  • Adobe Illustrator
  • Розробка дизайну логотипів
  • Розробка дизайну банерів
  • Творчий підхід
  • Розробка фірмового стилю
  • Figma
  • Дизайн пакування
  • CorelDRAW
  • Розробка брендбуків
  • Корекція кольору
  • Adobe InDesign
  • Blender

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Английский — выше среднего

Дополнительная информация

Я відкрита та креативна людина.
Свою роботу дуже люблю , мені подобається створювати щось прекрасне та ділитися цим з оточуючими. У першу чергу дослухаюся до потреб та бажань свого керівництва/замовника , та вже виходячи з бажань пропоную свої правки , щоб доповнити та покращити.
У Вільний час займаюся музикою , зустрітися з друзями , або просто прогулятися рідним містом.
У 2018 році (після 11 класу) я пішла вчитися на графічного дизайнера. Оскільки робота дизайнера це не тільки робота у графічних програмах, а ще й живопис , рисунок, скульптура , я отримала гарну базу та навички к сфері образотворчого мистецтва. Після Бакалавру на дизайні я вступила на магістратуру -образотворче мистецтво. Тому маю широкий спектр навичок:
Фірмовий стиль / · логотип; · брендинг; · рекламна графіка; · презентації / · дизайн публікацій, постів й обкладинок · дизайн поліграфії та зовнішньої реклами: · пакування та етикетката багато іншого . Створюю 3д візуалвзації, анімації .Також малюю.Володію програмами · Photoshop / Illustrator / Corel Draw / InDesign / After Effects, blender. Завжди відкрита для нових проектів та задач.

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: