Job from April 26, 2024 Apply without resume Above average

Кухар

20 000 – 30 000 UAH, Погодинна оплата

Батерфляй, SPA-готель
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Vinnytsia

Батерфляй
0674334510

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

У СПА-готель «Батерфляй» в 20-ти кілометрах від Вінниці потрібні кухарі.

Умови роботи:

  • професійне обладнання,
  • гнучкий графік,
  • відмінна команда,
  • проживання/харчування та трансффер за рахунок роботодавця,
  • своєчасна виплата заробітньої плати двічі на місяць.

Обов’язки:

  • прийом та контроль товару,
  • підготовка робочих місць,
  • приготування страв згідно технологічних карт,
  • видача, дотримання стандартів роботи ресторану.

Similar jobs

Су-шеф
22 000 – 24 000 UAH, Тіп Топ, Vinnytsia

Кухар
8 300 UAH, Дошкільний навчальний заклад №31 Вінницької міської ради, Vinnytsia

Сушеф, старший кухар
27 000 – 30 000 UAH, Бурбелюк О. О., ФОП, Vinnytsia

Помічник кухаря
12 000 – 15 000 UAH, New York Street Pizza, Vinnytsia

Кухар
18 000 UAH, Art Chef Cafe, Vinnytsia