Job from April 5, 2024 Apply without resume

Бармен-офіціант

12 000 – 18 000 UAH

Туркіш, сітікафе
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Vinnytsia, проспект Коцюбинського, 43Е.
1.8 km from centerFind on the map

Василишин Богдан
+380968311782

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Активність Пунктуальність Порядність Ввічливість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Пунктуальність, порядність, вічливість та вміння працювати з людьми

Умови роботи: з 10:30 до 23:00 години, гнучкий графік, гарний та дружній колектив

Обов’язки: Обслуговувати клієнтів, бути привітним та активним .

Similar jobs

Бариста-офіціант
12 000 – 15 000 UAH, Johnny Raw, Vinnytsia

12 000 UAH, Михайлова О.Ю., ФОП, Vinnytsia

Бариста
11 000 – 12 000 UAH, Точка, Vinnytsia

Офіціант
15 000 – 18 000 UAH, Шахерезада, готельно-ресторанний комплекс, Vinnytsia

Офіціант
15 000 – 30 000 UAH, Батерфляй, SPA-готель, Vinnytsia