Resume from April 28, 2024

Карина

Тім лід

Employment:
Full-time.
Age:
19 years
City of residence:
Kremenchuk
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Тім лід

from 12.2023 to now (5 months)
English online school, Дистанційно (Освіта, наука)

>> Керування командою вчителів (від 3 до 10 людей).
>> Допомога у вирішенні питань/проблем команди.
>> Організаційна діяльність (планерки, мітинги, one-on-one зустрічі).
>> Вирішення адміністративних питань.

Викладач англійської

from 12.2022 to now (1 year 5 months)

>> Супровід студентів протягом цілого курсу (до 40 студентів в місяць).
>> Перевірка домашнього завдання на шкільній платформі.
>> Проведення індивідуальних уроків.

Additional education and certificates

Курс по управлінню командою (від роботодавця)

1 місяць

Knowledge and skills

Пунктуальність Уміння аналізувати Управління командою Орієнтація на результат Висока працездатність Адаптивність Урегулювання конфліктів

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: