• File

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/10715553/

Junior media buyer

City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Remote

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

MAKSYM KOSTENKO

PROFILE

Я енергійна людина з амбітними цілями,позитивним мисленням,
CONTACT чесністю та відповідальністю, вважаю, що одна з моїх сильних сторін
це аналізувати, знаходити інформацію, ресурси та рішення під
поставлене завдання.
Всередині компанії наскільки це можливо намагаюся приносити
[open contact info](look above in the "contact info" section)
більше цінності, ніж від мене вимагає конкретна позиція завдяки
Thailand цьому розширювати коло свого впливу та знань для динамічного
прогресу.
Люблю активні види відпочинку та шахи.

WORK EXPERIENCE
EDUCATION

HIGH SCHOOL DIPLOMA

2007 - 2018 American income life 2023 - 2024
Страховий агент, Чикаго

EXPERTISE Планування Zoom зустрічей
Презентація продукту на Zoom зустрічах

Sales
Only Fans agency 2022 - 2023
Dating
Трафік менеджер, Київ
Cryptocurrency
Трекінг лідогенерації
Створення контент-плану
Залучення лідів Тир-1 країн з використанням УБТ джерел
LANGUAGES Reddit / Twitter
Робота з проксі та анти-детект браузерами
Пошук нових зв'язок
English
Ukrainian 2021 - 2022
E-Commerce seller
Russian Партнер,Київ

Ведення обліку продажу
Робота з клієнтами до отримання товару
Стратегічний розвиток продажу та маркетингу

Traffic Master 2019 - 2020
Менеджер з продажу (Інфобіз),Київ
Активні продажі інфопродукту
Ведення CRM

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: