Resume from December 28, 2022 PRO

Елена

Главный бухгалтер, зам. главного бухгалтера

Employment:
Part-time.
Age:
48 years
City of residence:
Odesa
Ready to work:
Odesa, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Головний бухгалтер

from 05.2017 to 02.2021 (3 years 9 months)
ТОВ "Морська юридична інвестиційна компанія", Одеса (Юриспруденція)

Усі обов'язки єдиного головного бухгалтера

Главный бухгалтер

from 02.2014 to 10.2016 (2 years 8 months)
ПАО "Черноморгидрожелезобетон", Одесса (складское хозяйство)

обязанности главного бухгалтера

главный бухгалтер

from 09.2008 to now (15 years 8 months)
ООО "Специализированная компания Техфлот", Одесса (дноуглубительные работы)

from 08.2003 to 08.2008 (5 years)
ООО НПП "Прикладная социология" (услуги)

from 08.2002 to 07.2003 (11 months)
ООО "Харьков экосервис" (услуги)

from 12.1997 to 08.2002 (4 years 8 months)
ЧПКФ "Валькирия-Техно" (оптовая торговля проышленным оборудованием)

Education

Харьковский государственный экономический университет

Финансово-экономический, экономист, Харьков
Higher, from 1992 to 1997 (4 years 9 months)

Language proficiencies

  • Ukrainian — advanced
  • Russian — fluent

Additional information

Маю всі професійні навички, необхідні для роботи головним бухгалтером. Як практикуючий бухгалтер маю досвід роботи у сфері ЗЕД, вексельного законодавства, взаємодії з контролюючими органами. У роботі використовую 1С 8.2. Працюю з програмами банк-клієнт та інтернет-банкінг, звітність до податкових та інших органів здаю в електронному вигляді.