Resume from February 18, 2022 PRO

Сергій

Middle 3D Artist, 30 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
28 years
City of residence:
Vinnytsia
Ready to work:
Remote, Vinnytsia

The job seeker has entered a phone number, email, address and Facebook.

Work experience

Environment artist

from 09.2019 to 12.2021 (2 years 3 months)
7th space Gmbh, Вінниця (VR Game development)

- Создание окружения для уровней
- Моделинг и ретопология хард.сурф моделей, шейдинг, развертки (Udin, Trim)
- Текстуринг , настройка материалов в движке
- Интеграция и оптимизация 3d контента под VR( Контроль фпс, и использования оперативной памяти устройств)
- Настройка света, сцены и дизайна сцен.
- Тестирование и анализ билдов на устройствах.

Ведение проектов, разработка уровней, оптимизация под конкретные VR - очки ( Oculus Quest 1,2 \ Pico \ Vive )

3d artist

from 08.2018 to 09.2019 (1 year 1 month)
Atlasiko inc., Винница (3d design, modeling architecture)

Основні обов'язки:
- Low poly, high poly моделювання, елементів декору, інтер'єрів, екстер'єрів.
- Створення моделей і сцен під Unity.
- Текстурування PBR, редагування розгорток, запікання normal , AO, та ін .

Дизайнер

from 03.2018 to 06.2018 (3 months)
Orange Studio, Винница (Дизайн интерьєров)

Професійне поглиблення в сферу дизайн проектів
Робота в колективі
Робота над проектами

Проектант

from 06.2016 to 09.2016 (3 months)
АВ Модуль, Винница (Модульне будівництво)

Зібрав низку навичок з спілкуванням з клієнтами і роботою з проектами
Розробив схему розробки швидкого дизайнку будинків.

Проектант - дизайнер

from 08.2015 to 01.2018 (2 years 5 months)
Приватні замовлення, Винница (Дизайн інтер'єру, архітектура)

Виконую приватні замовлення по розробці технічних креслень і дизайну ландшафту, будівель, та споруд , а також розробки дизайну інтер'єру і його моделювання.

Education

ВНТУ

Містобудування та міське господарство, Винница
Higher, from 2016 to 2019 (2 years 4 months)

Закінчив ВНТУ на містобудуванні, денна форма навчання.

ВКАБ КНУБА

Архитектура, интерьєр дизайн., Винница
Specialized secondary, from 2011 to 2015 (3 years 10 months)

Additional education and certificates

Винницкая школа искуств, курси гитары

2007, 5 лет

Кузнечное дело

2013, 8 месяцев

Knowledge and skills

Adobe Illustrator Autodesk 3ds Max ZBrush Adobe Substance 3D Painter Corona Renderer Autodesk Maya V-Ray Текстурирование Unity Визуализация Unreal Engine Моделирование САПР Разработка контента для игр VR

Language proficiencies

English — average