Resume from November 11, 2019 PRO

Калабський Владислав Викторович

Теплоэнергетик, инженер-проектировщик, энергоаудитор, 12 000 UAH

Full-time.

Age:
22 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Практикант

from 09.2019 to now (2 months)
ХАЕС, Нетешин (Практика)

Проходження переддипломної бакалаврської і магістерської практики.


Education

НТУУ "Київський політехнічний інститут"

Теплоенергетичний, Атомна Енергетика, Киев
Higher, from 09.2014 to 07.2018 (3 years 10 months)

В 2018 році захистив дипломну роботу на тему «Алгоритм керування аваріями з течією теплоносія другого контуру» за що було присвоєно кваліфікацію технік-енергетик та степінь бакалавра. Наразі завершую свою магістерську дисертацію по темі «Підвищення інформаційної безпеки на основі аналізу інцидентів на ядерних об'єктах». Паралельно проходжу практику на Хмельницькій АЕС, для збору матеріалів та інформації. Швидко вивчу все необхідне, що буде потрібно для роботи.


Additional education

Весняна школа "НАЕК Енергоатом" (6 месяцев)


Professional and other skills

Computer skills
Впевнений користувач ПК. Мав досвід роботи в КОМПАС-3D, ANSYS. Спокійно користуюсь Microsoft Word, Microsoft PowerPoint та ін. Опановую AutoCad.


Language proficiencies

English — average


Additional information

Я, Калабський Владислав Вікторович, студент 6 курсу Національного технічного університету України «КПІ», спеціальність «Атомна енергетика».

За характером відповідальний, чесний, цілеспрямований, товариський. Завжди знайду спільну мову в колективі. Добре володію ПК.

Неодноразово успішно завершував навчальні курси «Весняна школа НАЕК Енергоатом " за що отримував серфітикат.

Вуз навчив справлятись з труднощами, вміння вирішувати поставленні перед мною задачі, проявляти творчий підхід до вирішення проблем, обирати найбільш оптимальне і якісне рішення.

Мав досвід роботи в КОМПАС-3D, ANSYS. Спокійно користуюсь Microsoft Word, Microsoft PowerPoint та ін. Опановую AutoCad.

Є величезне бажання працювати на результат!

Мною було вивчено велику кількість дисциплін, починаючи від елементарної ядерної фізики, до алгоритмів керування важкими аваріями на АЕС. На данний час найбільше часу витрачаю на збір матеріалів для захисту майбутньої магістерської дисертації на підприємстві ВП «Хмельницька АЕС». Ще з моменту навчання в школі ядерна фізика, та взагалі атомна енергетика справляла на мене велике враження, через що й я обрав данну спеціальність.

Я дуже зацікавлений щоб знайти посаду що пов'язана з енергетикою, адже саме про таку роботу я й мріяв, навчаючись в університеті. Тут ніколи не бракувало професіоналів у своїй справі і саме тому я хочу долучитись до них, почерпнути тих знань та стати таким же професіоналом.

Вважаю, що володіння такими важливими якостями, як відповідальність, цілеспрямованість, працьовитість і завзятість, допоможе мені успішно проявити себе в роботі.

Якщо вас зацікавило моє резюме - відпишіть будь ласка, або телефонуйте [open contact info](look above in the "contact info" section).

Дякую за увагу, та зі свого боку обіцяю, що зроблю все можливе, щоб виправдати вашу довіру.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: