Resume from December 10, 2019

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5838680/

Руководитель, 20 000 UAH

Full-time, part-time.

City:
Kyiv
Ready to move to:
Dnipro

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Менеджер

from 08.2019 to 12.2019 (4 months)
ТОВ "Нова Галерея", Київ (професійна косметика для волосся)

Керівник відділу регіональних продаж, Начальник відділу продаж

from 01.2017 to 07.2019 (2 years 6 months)
ТОВ "Парсіал", Київ, Дніпро (професійна косметика для волосся)

Створення відділу регіональних продаж. Пошук та підключення нових дистрибуторів. Налагодження стосунків, підтримка, навчання консультантів на території. Проведення міжнародних виставок, семінарів в т.ч. за участі іноземних ведучих. Аналіз роботи відділу, планування продаж та виконання поставлених завдань керівництвом. Планування акційних заходів, семінарів на території країни. Планування, участь в розробці і виведені нових продуктів на ринок країни. Ведення переговорів з великими дистриб'юторами та інтернет ресурсами. Розробка і реалізація комплексного просування ТМ на ринку України - підтримка інтернет-ресурсів, поліграфія. Контроль дебіторської заборгованості. Рішення адміністративних питань.
Реалізація стратегії продажу Компанії. Досягнення цілей по об’єму продаж та іншим показникам ефективності. Розвиток території (створення та навчання команди, оптимізація маршрутів, виконання плану продаж), підготовка і проведення показів і майстер-класів для перукарів.

Заступник директора по розвитку

from 12.2015 to 06.2016 (6 months)
ТОв "Довіра Дніпро", Дніпро (FMCG)

Підбір, навчання і оцінка персоналу – торгівельних представників, супервайзерів. Польові тренінги, розробка програм навчання, розробка мотивації персоналу.


Education

Psychodrama Institut für Europa e.V. PIfE

Психодрама-практик, Черкаси
Higher, from 01.2013 to 10.2016 (3 years 9 months)

Черкаський національний університет ім.Б.Хмельницького

Практичний психолог, Черкаси
Higher, from 09.2010 to 02.2015 (4 years 5 months)

Черкаський кооперативний технікум кий кооперативний технікум

Товарознавець-комерсант, Черкаси
Specialized secondary, from 09.2004 to 05.2006 (1 year 8 months)


Additional information

Ціль
Моя ціль – заробляти гроші для своїх мрій, планів, потреб. Для цього я шукаю компанію, яка цінує та поважає своїх підлеглих та клієнтів.

Що я вмію
За роки роботи у колективах я навчився об’єднувати та створювати команди, які виконували плани та цілі, разом вирішували складні завдання легко та невимушено. Після проходження тренінгів, можу навчати як групи, так і індивідуально підлеглих. Мої знання в психології (до речі я продовжую навчання груповим методам) допомагають мені розуміти в першу чергу співробітників, корегую поведінку людини та її розуміння праці в компанії – співробітники стають більш енергійними і цілеспрямованими, розуміють себе і своє місце в компанії. Можу ставити цілі та досягати їх. Вести переговори на різних рівнях та швидко виходити на “теплі” відносини. Я швидко вчуся, і вмію визнавати свої помилки.
Для мене відповідальність стоїть на першому місці. Бо я відповідальний за кожен крок у своєму житті, в компанії я відповідальний за свої кроки, та своїх підлеглих, і також я відповідальний перед клієнтами компаніями. Теж саме я чекаю і від керівництва компанії.

Мій досвід роботи
На кожному етапі все було новим і цікавим. Особливо останній досвід. Потрібно було отримати специфічні знання, зрозуміти клієнтів (майстрів, директорів салонів, дистрибуторів). Кожна компанія – це мій досвід, і чим різноманітніший, тим легше на новому місці, швидше засвоюю нюанси компанії.

Особисті якості
Відповідальний, енергійний, активний, цілеспрямований, комунікабельний, стресостійкий.

Додаткова інформація
Водійські права кат “В”, стаж водіння 12 лет.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: