Resume from January 26, 2020

Катерина

Помощник руководителя, 7 000 UAH

Employment:
Part-time.
Age:
24 years
City:
Kyiv

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Супервайзер

from 01.2019 to 01.2020 (1 year)
Marvel ITG, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

В мои обязанности входило: набор промоутеров на работу, проведение собеседований, формирование рабочих графиков, заполнение адресной программы, контроль работы промоутеров , создание рекламных текстов, контроль выполнения плана, участие в тренингах по продажам.
Достижения: начала работу с должности промоутера, проработала три месяца и была повышена до должности супервайзера.

Education

КНУ імені Тараса Шевченка

Історичний факультет, Київ
Unfinished higher, from 2017 to 2021 (3 years 9 months)

Навчання в одному з найкращих університетів допомагає мені здобути навички, які повинна мати кожна успішна людина. Аналітичний спосіб мишлення, вільне володіння українською та російською мовами, володіння англійсько та німецькою мовами на середньому рівні, здатність швидко вирішувати складні питання, можливість запам'ятовувати великий об'єм інформації та володіння ПК на рівні впевненого користувача.

Knowledge and skills

MS Excel MS Word MS Office Пользователь Internet Internet Explorer Windows Opera Mozilla Firefox

Language proficiencies

  • English — average
  • German — average
  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Зыкова Катерина. 19 лет. Учусь в КНУ имени Тараса Шевченка на историческом факультете, 3 курс. Имела опыт работы промоутером и супервайзером. Свободно владею русским и украинским языками. Учу английский и немецкий. Увереный пользователь ПК. Веду активный образ жизни, слежу за инновациями, всегда открыта для общения.